Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pse burrat “e gabuar” na terheqin me shume?

ANABELA

<>_StRoNg___GirL_<>🖕💖🖕
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
14,080
Pëlqime
28,319
Pikë
113
Mosha
29
Si shpjegohet:

Disa burra duket se e kane te shkruar ne balle qe jane tradhtare seriale,nuk kane deshire te “zotohen” per nje histori te rendesishme,narciste dhe te prirur per genjeshtra.
Megjithate,ata na bejne te humbasim mendjen te biem ne dashuri me ta dhe cdo here ata na bejne te vuajme.

As pervoja nuk na meson te qendrojme larg tipave kaq te bukur dhe te pamundur.
Pse ndodh?

Pse nuk jemi ne gjendje te ndihemi te terhequr nga nje djale i mire,i cili,sipas te gjitha gjasave,do te jete ne gjendje te na beje te lumtur.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,809
Pëlqime
8,475
Pikë
113
@ANABELA te lutem njoftoi gjith gocat t japin opinionin e tyre. Shkruju ne pm, coju temen.

beje si sondazh... me disa pergjigje
 

Noah

🤨Nuk eshte sic duket, eshte me keq 🤨
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
5,865
Pëlqime
7,637
Pikë
113
Location
Gjithandej
Nuk e di femrat nuk me vijn mbrapa kjo donte thote qe nuk jam i gabuari 😅😅
 

POLICI

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 4, 2020
Mesazhe
17
Pëlqime
33
Pikë
13
Mosha
32
Njeriu eshte gjithmon eksplorus nga djemt e urt jan te sigurta qe nuk mund te shofin eksplorime tek kjo jet. Prandaj vajzat ju pelqen te shofin djemt te cilet duken qe kan me shum per te dhen dhe gjithmon djemt e GABURA e nuk japin ate te cilen gocat mezi presin te marrin dhe keshtu zhgenjehen dhe na quajne djemt e GABUAR. Kjo ndoth per arsye se dhe femra futet gjithmon aty ku si takon dhe kurr nuk i pergjigjet nje kerkese te nje mashkulli qe i ofrohet dhe hedhin syt ne te gabuaren.
 

BlacK_OpiuM

Mthirr Baby 👶
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 3, 2020
Mesazhe
2,400
Pëlqime
2,384
Pikë
113
Mosha
16
Location
AfeR Teje
Njeriu eshte gjithmon eksplorus nga djemt e urt jan te sigurta qe nuk mund te shofin eksplorime tek kjo jet. Prandaj vajzat ju pelqen te shofin djemt te cilet duken qe kan me shum per te dhen dhe gjithmon djemt e GABURA e nuk japin ate te cilen gocat mezi presin te marrin dhe keshtu zhgenjehen dhe na quajne djemt e GABUAR. Kjo ndoth per arsye se dhe femra futet gjithmon aty ku si takon dhe kurr nuk i pergjigjet nje kerkese te nje mashkulli qe i ofrohet dhe hedhin syt ne te gabuaren.
Polico ste dija kshu un ty:p
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,700
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Do tju jepja 1 pergjigje te sinqerte si çun i mire qe jam, por ju nuk e meritoni pasi jeni shume te poshtra... 😈
A tja jap une ??

Ju vdisni te genjeheni pak nga meshkujt :D
A e dini se nese mashkulli nuk do te perdorte Genjeshtren 98%e tyre do ishin beqare akoma

se din te rrejn bukur ndoshta🤷‍♀️
Mepyeti dikur njera
o vin sa me do ti ti mua qe me do
Per koke te Danes qe te dua
me vdekte dana Sonte qe te kam zemer

KUsh dana mtha ??

Pse ste kam fol une ty per te ?? Goca e xhaxhit tim ti e di qe jam femije ie vetem

<< dana ne te verte e dashura tjeter >> E xhaja Im 3 cuna asnji goce

:p
Ehhhhhhhhhh Cmendurite e Rinise
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top