• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse ndodh kjo?

iPhone

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
8
Mosha
23
U bera nja 2 dit qe jam rregjistruar por vetem lexoja. Here pas here me dilte nje tabele
You have been banned. Reason spam advertising.
Nuk me lejonte as te dilja asgje.
Ka ndonje arsye apo administratoret e bejne sipas qefit?
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Renco

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2
Mosha
18
Mund te jete nga forumi ? advert do te thote , si te jesh nje reklamues dhe nuk lejohen ne disa forume

dhe ketu shkel regullin, dhe mund te maresh ban ose warning,

#Lucifer ip nuk ka te beje me kete,
 

Lucifer

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
14
Kur nje anetar mer ban per x arsye dhe pretendon te rregjistrohet prap nga e njejta IP me pseudonim tjeter atehere forumi nuk ta lejon.
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
Po këta antarët kush ishin dhe ku ikën?'🤔
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Te pelqen maska ime meqe ra fjala
 
Top