Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa % jeni të dashuruar ?

Ne forume...? I dashuruar koke e kemb, me ciledo femer qe me del para... Hahaha

I gatshem te bej edhe sakrifica... Nese kuptoj se zonjave u pelqen ekstremiteti, i gatshem te vendos masken dhe te eksploroj fantazite e tyre... t'u ve pak zjarr shpirtrave te ndrydhur, qe kerkojn aventura digjitale... Madje keni mirekuptimin tim t'ua dergoni screenshots te bisedave edhe shoqeve - sepse te gjitha palet do jemi duke qeshur, secili per arsyet dhe perceptimin e vet! Une shpeshhere qesh qysh ne momentin qe i shkruaj madje!
 
Ne forume...? I dashuruar koke e kemb, me ciledo femer qe me del para... Hahaha

I gatshem te bej edhe sakrifica... Nese kuptoj se zonjave u pelqen ekstremiteti, i gatshem te vendos masken dhe te eksploroj fantazite e tyre... t'u ve pak zjarr shpirtrave te ndrydhur, qe kerkojn aventura digjitale... Madje keni mirekuptimin tim t'ua dergoni screenshots te bisedave edhe shoqeve - sepse te gjitha palet do jemi duke qeshur, secili per arsyet dhe perceptimin e vet! Une shpeshhere qesh qysh ne momentin qe i shkruaj madje!
E une kujtoja se ti je goc LoL kur erdha ktu ishte nje me emrin pasion me duket ?sikur ai paske shenuar ?
 
Vetem nje kerkes nese me vini ne privat: me genjeni... me thoni se po vishni sandale, sepse VDES per gishtat e kembeve! ?
 
E une kujtoja se ti je goc LoL kur erdha ktu ishte nje me emrin pasion me duket ?sikur ai paske shenuar ?

Po te me kishe lexuar ne fillim (kur kisha nickname Barnaba), do e kishe kuptuar qe s'kam fare lidhje me personin qe permende. Ngjaj pak me te goditurin ne tru @Tip, por jo me te tjere.
 
Kujtova mos eshte "vellai i madh" kjo qenka "motra e madhe"! K'tu ne forum spo dallojne me femrat nga meshkujt!??
Te kujtohet ne fillim, kujdesi gjithmone duhet se te vjen nga se pret ketu prz???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.