Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa nxehesh kur je në timon?

Ai/Ajo që Shan e Ulërin
Ju nuk jeni një përbindësh pas timonit, por nëse dikush ju bën keq, ju me shumë munësi do të ngrini zërin në lidhje me të. Herë pas here furia juaj mund të qetësohet, por ju më së shumti parazgjidhni zemërimin. Shoferët rreth jush duhet të jenë të kujdesshëm, sepse në qoftë se ata bëjnë një gabim, buria juaj e dashur do ja bëjë të ditur atyre.
 
Ai/Ajo që Del nga Makina për tu Rrahur

Urime, ndoshta ... Ju keni arritur nivelin më të lartë të nervit pas timonit. Si një përbindësh nervash, ju përgjigjet për të gjitha gjërat me ulërima, rrahje, mallkime, dhe akoma më shumë. Kjo është pjesë e pandarë e rutinës tuaj të përditshme. Merrni një pilulë qetësuese, për hir të shëndetit dhe sigurisë tuaj.

(Nuk e di pse me doli kjo ???isnt true loool )
 
llafi i pare si i te gjithe shqiptaret dhe une o te ................
por une kam nji ndryshim
si them ne shqip i them ne ndonji gjuhe tjeter
 
llafi i pare si i te gjithe shqiptaret dhe une o te ................
por une kam nji ndryshim
si them ne shqip i them ne ndonji gjuhe tjeter

@Vinjol duhet te luash kuizin pastaj rezultatin e poston ?
 
Ai/Ajo që Del nga Makina për tu Rrahur

Urime, ndoshta ... Ju keni arritur nivelin më të lartë të nervit pas timonit. Si një përbindësh nervash, ju përgjigjet për të gjitha gjërat me ulërima, rrahje, mallkime, dhe akoma më shumë. Kjo është pjesë e pandarë e rutinës tuaj të përditshme. Merrni një pilulë qetësuese, për hir të shëndetit dhe sigurisë tuaj.

(Nuk e di pse me doli kjo ???isnt true loool )
???e ke ber kastile
 
CAFF6-AFB-A207-49-B3-BFA8-20-DB64-CB8-EFD.png
 
Lum ti!Te admiroj,vetem timoni me nxjerr nga vetja ??
Se vras fare ne fakt
Hap krahun e thyj qafen ?
Pastaj zikzak me ndonji qe ste hap rrug
Parakalim djathtas si te vi :p
Me shpetu pa ndonje gjob ?
 
  • Kiss
Reactions: Iva
1FAKT.al: SUPER I E QETE.
Perkunder te gjitha tundimeve per te shperthyer ne zemerim pas timonit,ju keni arritur ne gjendje te paqes se pakufishme.
Dikush si ju do te vleresonte atmosferen e qete te nje hibridi me konsum karburanti efikas apo ndonje automjeti elektrik.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.