Shihni privilegje tek te pasurit armiq??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Jul 21, 2018
5,285
11,195
113
27
shihni privilegje tek te pasurit armiq?

Mendoj se po:
Me forcojne ma shume,e me nxisin te jap maximumin tim....
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

{true ? false}
Dec 12, 2004
4,442
9,676
113
127.0.0.1
shoqeria.net
Fjala Armiq perdoret nga njerezit me mendje te ceket.
Ato qe sduan te te shohin mire jan thjesht nje copez ku buron motivimi dhe frymzimi per te arritur sa me lart. :)
 
Reactions: LUCKY-STRIKE