Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shkruani diçka të bukur..!!

Vendi më i bukur është të jesh në zemrën e dikujt.
Vendi më i sigurt është të jesh në lutjet e dikujt.
Vendi më komod është të jesh në mendjen e dikujt....!! @molecule ke thon llaf me men ?
 
Bukuria nuk ka të bëjë vetëm me një fytyrë të bukur, ajo ka të bëjë me një mendje të bukur, një zemër të bukur dhe një shpirt të bukur!
 
I mallkuar qoftë ai mashkull që ia vjedh nje femreje vitet më të bukura të jetës, e pastaj e hedh atë pa mëshirë në ferrin e jetës!
 
Zemra sherohet kur kupton,
jo kur harron...
 
Lumturia e tjetrit nuk do ta rrezikojë tënden. Andaj, mos ngurro që të tjerëve t'ua duash çdo të mirë që ia do vetes.
 
Kur të takosh tjetrin sillu sa më mirë me të dhe mos e bëj në asnjë mënyrë të ndihet keq. Ti nuk e di çka mund të jetë duke kaluar.
 
ka disa njerez qe se vrasin trurin te prodhojne ndonje gje te bukur nga vetja ,thjesht e marrin te gatshem nga fb apo forume tjera e na i servirin te gatshem ktu hahaha
 
ka disa njerez qe se vrasin trurin te prodhojne ndonje gje te bukur nga vetja ,thjesht e marrin te gatshem nga fb apo forume tjera e na i servirin te gatshem ktu hahaha
Ahahahahahahahahaha dikush e vendos ose jo refencat por në përgjisi i vendosim??
 
  • Pëlqej
Reactions: .

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.