Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shofera më të mirë meshkujt apo femrat!

Varet kjo nga ngjyra e flokeve @Noah ? ?
 
Femrat jane shofere acaruese por definitivisht me te kujdesshme...ndersa çunat jane shume te shkathet...ne nje far menyre jane "te zanatit" por luajne shume me zjarrin.
 
Kam pas mendimin qe femrat jane me te kujdesshme, tani kam nderruar mendim. Sot me preu rrugen nje shofere femer, sikur mos mjaftonte kjo edhe me shau ?
 
Ca teme hahaha kte e di Dhe mbesa ime ?
O @Juno Ket tem e Ke hap më i Bo qefin gocave të forumit.
 
Kam pas mendimin qe femrat jane me te kujdesshme, tani kam nderruar mendim. Sot me preu rrugen nje shofere femer, sikur mos mjaftonte kjo edhe me shau ?
Ke filluar qe te rritesh edhe ti ????
 
Shofere me te mire jan meshkujt kjo eshte e sigurt por jan te pakujdesshem mendojn se cdo gje e kan nen kontroll por qe jo!
Femrat jan shume frikacake ne timon por jan me te kujdessme??
 
Meshkujt jan te zotet e makines kurse femra sjan te kujdeshme
 
Nqofse flasim per leverdi te serviseve jan femrat.

Kurse per gjona tjera jan meshkujt
 
Per vete katastrof e pranoj,nervoze shaj skam durim grahi pa limit kejt keq?
 
Personalisht jam shofere e mire e qete e rregullt nuk shaj (mala..) asnjehere ...
Por perfecte jo si I dashuri im qe eshte profesionist shofer
 
2 femra kam pas afer dmth qe kan nejt me mu te dyja jan pilote eshte me te dhonme ajo gjo jo me te thonme ?
 
Varet nga ekpserienca, koha vitet etj ne timon.
Femrat zakonisht jane me te vona ne kete aspekt e per kete arsye jane dhe shofere me pak te mira. Por jane shume te kujdesshme.
 
Personalisht jam shofere e mire e qete e rregullt nuk shaj (mala..) asnjehere ...
Por perfecte jo si I dashuri im qe eshte profesionist shofer
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.