Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e keni përjetuar ndarjen e parë?

Me dhemb akoma ?
I thash lere burrin 5 here e i'u luta sikurse lutej F Kafka per te dashuren e tij se e dedikimet atje i vodha ne letrat e tij ,edhe cuditerisht e ajo kish lexu pergjigjet qe i dergonte e dashura e Kafkes qe e refuzonte Kafken se s'donte ta ndante burrin. :(

Qeshtu po t'pakten i'a nigjova zanin e amel :rolleyes:
t'sakatosme e kish,por une i thoja e ke si nje kor bilbilash :oops:?

Pranaj mos u dashtunoni me gra t'martume se qejfi ua ka
e ashtu s'ua mba ??
 
Tema: ika nje her... Pastaj e fala... U ktheva per familjen... Perseri gabime. Ika... Ishte tragjedi sja uroj as njerit ket fat...
Heren e 2t ja kam ven vizen...
3 vjet kam marr n dor jeten time me plot vuajtje por t pakten jam e qet dhe pa mendime t keqija...
 
Shum keç? me shfrytezoj ndjenjen piskuriqja
 
Tu qajt me oiiiii... e kur maronin lotet krujsha diamantat
 
Send ne jet skisha desht vetem te kem edhe nje her pran 'qe ti them tdua deri frymen e fundit.te jetes time do mbetesh
 
Keq, por ajo me beri njeriun e mire qe jam sot ?
ndarje si ne per filma,
ne fund i futa nje dore dru se i krunte kurizi dhe u ndame ne paqe !
 
Akoma sot qan ajo rafmerlija ca ka hum :p un jam pak egoist kshu se rruj shum po e ndava menjen
 
Ishte dicka qe te lendon por kalon nese gjen njeriun qe te vlereson e te do
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.