Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si mendoni kush e urdheron njeriun, zemra apo truri?

Ishte koha kur @Juno ishte nje djale i urte, i sjellshem kur besonte ks dashuria e nuk bente si hamshor. :p

I urte jam, i sjellshem, besoj te dashuria dhe jam hamshor akoma ?
 
Atehere flisje per aferditen dhe venusin, tashi per llapusin. :p

Te dyja rastet kane lidhje me yjet. Nje rast drejtperdrejt, nje rast terthorazi ?
 
Mah! Sa perfekt jeni o milet?
 
E para eshte Zemra ajo qe reagon,,por sduhet te marrim vendime me reagimin e zemres,,
Priti report nga mendja me pas reagoj?
 
use your heart but take your brain with u .

kurr nuk duhet te varim lumturine te te tjeret , ajo eshte te vetja jone
 
Une mendoj me tru e vendos me zemer edhe kur gabojm tpakten sna ngelet gje fiksim ?
 
Mu mduket sikur ❤️ e kam kot ???
Vec me trurin po merrem kto kohe ?
 
Kam trurin qe te kontrolloj zemren
 
Varet, ka raste ku perdoret zemra ka te tjera kur perdoret truri. Megjithate duhet te jene ne harmoni me njera tjetren.
 
Duhen degjuar te dyja ndryshe nuk quhemi njerez.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.