Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si mendoni me mire te jetosh me familjen,apo i/e pavarur ?

Ne fund kam theksuar [ mendimi im eshte qe te jemi te pavarur te krijojm ate hapesiren tone ) lexoje prap

Ti bien ne kontradite me mendimin tend ... ( pasi thuan normal qe me familjen ) megjithate une nuk kisha gje personale me ty , thjeshte cuditem qe lexoj meshkuj te rritur ne moshe , e qe e konsiderojne si normale ne thonjeza qe te jetojne me familjen ne nje moshe te rritur , ku jeta e tyre konsiderohet qe te jete goxha aktive ne pergjithesi ?
 
Hy ne njerezit qe jam e pamvarur qe studente ....
 
Nese jeton me familje sdo te thot qe jeton nga ato!
Mund ti mbash ti ata!
 
Jam mesuar vetem ...me pelqen pavarsia
 
Jam e pamvarur qe studente ......me pelqen pamvarisa ime .....dhe familja ka vendin e saj por me pelqen te jetoj vetem
 
Ish me shkronja thua ti apo realitet?????????
Se di a kane qene me shkronja apo me vula por them isha qe I ke konsideruar dicka me teper se dicka rastesore :p
Po shpresoja te me thoja qe kurr ske pasur te dashur ne jeten tate ?????
 
Se di a kane qene me shkronja apo me vula por them isha qe I ke konsideruar dicka me teper se dicka rastesore :p
Po shpresoja te me thoja qe kurr ske pasur te dashur ne jeten tate ?????
Po ti punon ne forum me mbajt llogarite e tjereve???
Gjithkush ben sa dhe si e me ke i do kokrra e qjefit?
Mua as me intereson asgje dhe askushhh.
Ta bejne jeten si u do menderja.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.