Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Skedina 20/10/2017

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

U

Universal

Guest
Skedinat i kam kopjuar dhe per cdo njeren i kam luajt 5 dhe 10 euro..
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 18, 2017
Mesazhe
562
Pëlqime
1,588
Pikë
113
Location
Usa
Kete te paren nuk e kuptoj esht gol gol?
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 18, 2017
Mesazhe
562
Pëlqime
1,588
Pikë
113
Location
Usa
Jo keq
 

FraNat

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 18, 2020
Mesazhe
1
Pëlqime
0
Pikë
1
Mosha
41
I think, that you commit an error. Write to me in PM.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top