Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Stina juaj e preferuar dhe perse?

Vjeshta
Pas veres se nxehte,vjeshta te ndihmon te rikuperosh energjite.
Te qendrosh pauz per ca koh,derisa te rimarresh serish veten.
Edhe pse eshte stin e mbushur plot mall,nostalgji serish mbetet nje nga stinet me te bukura te nenes natyre.
 
Stina dimrit se o periudha ku don sdon duhet tfusesh gomarin ne vathe nese sdo qe ti merdhifi kryti
 
cdo stine ka bukurine e saj mua vera me pelqen sepse udhetoj keshtu qe e shijoj
 
Pranvera edhe vjeshta! Pranvera sepse esht ajo aroma e kendeshem e luleve aroma e barit te njom te jep nje ndjesi te bukur..
Vjeshta per mua esht sepse mbaron sezoni i punes e ndihem disi e cliruar, fillojn ato shirat qe un i kam qef mbas nje vere plot vap edhe te lodhshme..?
 
Këtë vjeshtën e du fort???
 
Te gjitha stinet jane te bukura?
E si mundet nje flutur te mbledhe nehtarin vetem tek nje lule?
Keshtu jane dhe stinet, te domosdoshme te gjitha!
Pranveres: i marr filizin e njome qe cel edhe ne nje trung te prere hedhur tokes pa emer.
Zogjte qe kthehen ne folete e tyre dhe familjet e reja ku ndertojne folete e reja me plot deshire.
Vera: qe mbush me jet detin dhe aroma e algave qe vjen mengjeseve bregut plot gjurme!
Vjeshta: qe mbush udhet me gjethe dhe zverdh token me ngjyren e xhelozise.
Thone se eshte stina e poeteve, por une e dua dhe shiun kur puth token pas nje vere te gjate, e keni ndjere aromen kur shiu perbalt token e etur?
Une po?
Dimri: stina e bukur e debores, e shtegetimeve, e pastrimit te pemeve nga deget e thyera me krasitje.
Ne dimer çelin dhe trendafila tek- tuk, me aromen me te vecante qe kam ndjere ndonjehere.
E ndersa stinet mbushin vitin, ne mbushim shpirtin plot jete prej tyre❣️
 
Dimri;)
Se i
Mbuloj celulitat lehte fare:p
 
Timri ( ujku mjergull do ) () isha i qarde ?
 
Vjeshta, sepse më pëlqen aroma e tokês pas një dite me shi, dhe era duket se të përqafon dhe ti ledhaton flokët ☺???e dua shum vjeshten
 
Vjeshta, sepse më pëlqen aroma e tokês pas një dite me shi, dhe era duket se të përqafon dhe ti ledhaton flokët ☺???e dua shum vjeshten
Une mendoja se prgj jote do ishte Libri ?
 
Pranvera. Super. Ringjallet cdo gje
 
cdo stine ka bukutin e vete,tani vjeshta edhe pse me shi,por ka ata ngjyrat e bukura te arta te natyres.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.