Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Stina juaj e preferuar dhe perse?

Vjeshta
Pas veres se nxehte,vjeshta te ndihmon te rikuperosh energjite.
Te qendrosh pauz per ca koh,derisa te rimarresh serish veten.
Edhe pse eshte stin e mbushur plot mall,nostalgji serish mbetet nje nga stinet me te bukura te nenes natyre.
 
Stina dimrit se o periudha ku don sdon duhet tfusesh gomarin ne vathe nese sdo qe ti merdhifi kryti
 
cdo stine ka bukurine e saj mua vera me pelqen sepse udhetoj keshtu qe e shijoj
 
Pranvera edhe vjeshta! Pranvera sepse esht ajo aroma e kendeshem e luleve aroma e barit te njom te jep nje ndjesi te bukur..
Vjeshta per mua esht sepse mbaron sezoni i punes e ndihem disi e cliruar, fillojn ato shirat qe un i kam qef mbas nje vere plot vap edhe te lodhshme..?
 
Këtë vjeshtën e du fort???
 
Te gjitha stinet jane te bukura?
E si mundet nje flutur te mbledhe nehtarin vetem tek nje lule?
Keshtu jane dhe stinet, te domosdoshme te gjitha!
Pranveres: i marr filizin e njome qe cel edhe ne nje trung te prere hedhur tokes pa emer.
Zogjte qe kthehen ne folete e tyre dhe familjet e reja ku ndertojne folete e reja me plot deshire.
Vera: qe mbush me jet detin dhe aroma e algave qe vjen mengjeseve bregut plot gjurme!
Vjeshta: qe mbush udhet me gjethe dhe zverdh token me ngjyren e xhelozise.
Thone se eshte stina e poeteve, por une e dua dhe shiun kur puth token pas nje vere te gjate, e keni ndjere aromen kur shiu perbalt token e etur?
Une po?
Dimri: stina e bukur e debores, e shtegetimeve, e pastrimit te pemeve nga deget e thyera me krasitje.
Ne dimer çelin dhe trendafila tek- tuk, me aromen me te vecante qe kam ndjere ndonjehere.
E ndersa stinet mbushin vitin, ne mbushim shpirtin plot jete prej tyre❣️
 
Dimri;)
Se i
Mbuloj celulitat lehte fare:p
 
Timri ( ujku mjergull do ) () isha i qarde ?
 
Vjeshta, sepse më pëlqen aroma e tokês pas një dite me shi, dhe era duket se të përqafon dhe ti ledhaton flokët ☺???e dua shum vjeshten
 
Vjeshta, sepse më pëlqen aroma e tokês pas një dite me shi, dhe era duket se të përqafon dhe ti ledhaton flokët ☺???e dua shum vjeshten
Une mendoja se prgj jote do ishte Libri ?
 
Pranvera. Super. Ringjallet cdo gje
 
cdo stine ka bukutin e vete,tani vjeshta edhe pse me shi,por ka ata ngjyrat e bukura te arta te natyres.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.