• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

STYLE AND MAKE UP

Seyfert

https://www.nasa.gov/
VIP i Forumit
Mesazhe
2,432
Likes
4,556
Location
Prague
Nuk lane stuko dhe patinim pa i bere fytyres femrat. Nuk po shohim dot nje femer natyrale sot. Me shume po prekim,puthim kremera e budallalleqe se mish njeriu. ?
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
5,386
Likes
6,059
Nuk lane stuko dhe patinim pa i bere fytyres femrat. Nuk po shohim dot nje femer natyrale sot. Me shume po prekim,puthim kremera e budallalleqe se mish njeriu. ?
Shfrytezo mengjesin pa u ngrit akoma???se sma do mendja te fleje me makeup???
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,169
Jam kurioz,me dite se si do te dukeshin fwmrat nese sdo te ekzistonte tualeti