Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Takimi i parë!

Kur takova @Kiddo ke Bar13, ishte ne Cizme , kish vu nje Zinxhir ne qafe ,dukej si Rrepidge dhe po hecte ne drejtim te Waikikit?
 
gjeja me e fundit ne bote do ishte as te flisja as te takoja me beso.
Po e le, se shaka po beja.
Klb
Sapo e bere me fole!
Plus dhe une shaka po beja,se te pakt jan ata qe marr per baze ketu?
Shnet
 
Munf te duket shaka por me beso eshte vesi me I keq qe as armikut sja duron te shofesh njeriun e zmr tek lufton per jeten sepse pinteee pa pushim shoqeria e keqe e shkatrroj ...por sot e di e eshte shum mire edhe ka heq dor
Ke heq dor nga ai se ka marr drog.
Je munduar ta ndihmosh nuk ja ke dal.
Edhe ke ik?!!
Kshu dmth kaq leht, kaq rehat....
E ai tesh ka heq dorë.....
 
Une gjithmone e evitoj takimin e pare ... kaloj direkt tek i dyti ?
 
Kur po kaloja ne Trotuar syte me vajten ke ti, e shtrenjta ime Kanoce.
Ngjyra jote blu dhe argjend mendjen sec ma rrotulloj,
Qe atehere oj Kamoce une te dashuroj?
 
Depseza doni me më rrejt, me ju tregu.. ??
Sjam e marr unë ?????.
 
Kujdes fjalorin, mesohuni tflisni me edukate !
 
Isha me nje shoqen time per dreke ne nje resorant dhe i thashe se doja ta shikoja, duke i treguar se ku ndodhem.
Kur lexova fjalen "dil" thashe shaka me ben Zoti.
Kisha vrare dhe kemben ate dit, por as qe me behej vone.
Ishte dita me e bukur e jetes time. Kaq!
 
Takimi i pare fare ishte klas te 9 si dy kalamaq me tha te kam shume fiksim,po srz atere isha dhe si tip burri ca dreqin me pelqeu atere,kurse tn vazhdon te me doje😌
 
Tregoni eksperiencen ne takimin tuaj te pare me djalin/vajzen qe dashuroni/t. Ku u takuat? Si e ftuat ne takim? Si ju shkoi takimi? U treguat "trim/e" apo u fshehet si "skuth/e"? A kishte diçka te veçante ne ate takim qe e mbani mend eshe sot?! Tregohuni te lirshem , jemi ne forum, te gjitha lejohen!?
O @_Albert_ pa he si ndodhi 'tragjikomedia' e pare e jetes tende, na e thuaj! Me pas do nisim te vajtojm ne! Mjeshter i zbulimit te fshehtesive je! 😂😜
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.