Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thënia e ditës

Mos thyej besimin e dikujt, apo te perfitosh nga miresia qe te jepet, sepse askush nuk do te urrej apo ti neveritesh me shume se ne kete rast.
 
"E vërteta është e vërtetë në vetvetën e saj dhe jo pse njerëzit e dëshmojnë atë"

(Mu'tez Mesudi)
 
Mos shiko tjetrin si sillet, se te verteten sdo ta tregoj asnjehere se ndryshe do i jepje me shume Vlere.
 
I vetmi shpend që e merr guximin t’i bjer në qafë shqiponjës është sorra. I ulet në kurriz dhe fillon t’i çukisë qafën. Megjithatë, shqiponja nuk i përgjigjet, as nuk lufton me të, as nuk merret me të fare. Thjeshtë hapë krahët dhe fillon të fluturoj lartë. Sa më lartë ngjitet aq më shumë i vështirësohet frymëmarrja sorrës për shkak të mungesës së oksigjenit.
Mos humb kohë me njerëzit e pavlerë, ngjitu në nivele të larta dhe ata do të zhduken vetë. Kjo është mënyra më e mirë për t’i hequr qafe sulmet e kota nga njerëz të kotë.
 
"Koka ne Stamboll trupi ne janine do jap 500€ hajde hip ne makine"..
 
Nevoja është nëna e të gjitha shpikjeve.
 
Gjërat që nuk thuhen dhe për të cilat nuk qahet janë gjëra që e hanë zemrën e njeriut përbrenda. Pra, janë gjëra që dërgojnë njeriun drejt vdekjes duke e gërryer përbrenda...

71656266_454622838483669_3879591315062652928_n.jpg
 
Nuk ka rendesi se sa avash heci, rendesi ka qy snaloj o jet ? cit; liri biut 2021 per hirushen e kadriut ?
 
Kur je ëndra më e bukur e dikujt....mos u bëj kurrë tregim i atyre që nuk ia vlejnë..!
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.