Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ti i urren vajzat/djemtë që janë...

Femra qe eshte
1 mashtruse
2 servile
3 llafazane
 
Se kuptoj pse urreni te tjeret kur problemin e keni te vetja juaj?

Eshte mire te mendoheni shume perpara se te veproni ne menyre qe te shmangni deshtimin/zhgenjimin.

Urrejtja dhe zilia jane semundje qe perhapen shum shpejt dhe jo tek te tjeret rreth jush por tek mendimi juaj per te tjeret.

Kush tha qe urrej?
Nuk urrejme, ama disa fenomene nuk pershtaten me mua kshuqe normalisht do i denoncoj e do i shmang!
Urrejtja eshte fjale e madhe, nuk perdoret kshu!
 
Urrej cunat e mamit ? qe jan shum te fiksum....
Ato cuna qee hiqen si nacoo e dalin pula ...
Ato cuna qe mburren kot edhe dashuroj ato cuna romatik edhe te sinqert ??
 
Unë urrej kur
Pasi e ke puthë e i ke fal dashni, sapo i kthen shpinën 5 minuta, taaaaak e gjen si kodosh mes zogëzave?
 
Vajzat e llastume jo se i urrej por i boj bllok forever ne lidhje me mu le te shkojn atje ku ja durojn babi im kshu mami im ashu pirdh se lirohesh me pak fjal ca halli kemi ne ca hallesh kan ato :p
 
Vajzat qe jane fart-ace ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.