Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vargje te krijuara nga ju te nderuar chatista/e

Ky forumi cpaska qen, mufka ktu ka mor dhen, hidh ne ajer hidh ne tok kerkush spo ja rrok.
@Kola^Boss cun zotni me sallom ndor femrave ju shton zili dhe @Ai_Tipi cun persmari boll u mundu por @Bjondina2019 sja vari ham e bam hum e ahh e ka lon me organe nkrah.
O moj femra bukurane boni qef ne rini , se kur te plakeni kur tju varet gjoksi ska me jua rras mo njeri.
 
Ah cuna ah mor cuna
Cpaskeni qen ju tgjith majmuna
Ngacmoni vajzat ju ngado
Por atyre nuk ua ndjen per ju oo
Hajde ne ludo tan diten i ftoni
E me zaaa ju te folni?
Dikush e do tek e tek
E te tjere kan grupin e vet?
@Kola^Boss hajt tu turrsha
Kujdes lulet mos ti haj arusha?
 
Un mor dush jam e martume
Dy kalamaj i kam pasha mue
Qebesa vinin e kam shok
Mos me akuzoni kot me kot?
O ti dush me 2 femi qe ma ke synin e zi edhe buzen si qershi vini eshte djal per shpi le ca sillet si femi hajde tesh mos na vono se ty vini shum te do pash buken na kallxo qe edhe ti shume e do ?
 
Un mor dush jam e martume
Dy kalamaj i kam pasha mue
Qebesa vinin e kam shok
Mos me akuzoni kot me kot?
[/QUOTE
Kjosh me jet e me nafak
Kuku per ne qysh na le that
Amanet po ta laaaaa
Kurr prej burrit mos me u nda
Me e dasht fort e me I ba hyzmet
Pasha mue a ba keq per burra sivjet
Un hajgare kam hi me ba
Berqaverq po me dul njaaaa
Me pa dasht per me u martueeee
Ooooooooooo qebesaaaaa
7 I kishaaaa rreshtue
Me kan kollaj me majt shpi
Qekyyyy kolaaaa I man 3
Shum u zgata tu rrecitue
Qebesa veq 4 klas shkoll kam marue??
 
O ti dush me 2 femi qe ma ke synin e zi edhe buzen si qershi vini eshte djal per shpi le ca sillet si femi hajde tesh mos na vono se ty vini shum te do pash buken na kallxo qe edhe ti shume e do ?
Une vinin e kam si vlla
Sikur ana ty te ka?
Po ti shif gjej naj gru per vete
Se ne dere te na mete?
Ika une tani te fle
Naten e mire eoe?
 
O @iMp4Ct o delenxhi sngele pa mbajt ne goj njeri sle gra pa gacmu e mthu pervers mu sa ne ludo sa ne forum i bone grat per gjum paske qen maskara sle gif pa shpernda edhe pse delenxhi une tka gjan or ti ?
 
Nami ke forumi ndodhi
20 Kg Kola i solli
Direkt prej birminghamit
5 Kg rrota sallamit

Bela zogun e harroj
Me sallam pilafin ndrroj
Merre Kol pilafin haje
Vec sallamin me mu ndaje

Erdh Malokja prej Babrrue
Ruma Kol dhe i cop mue
Sdu hajfon as lule t'barit
Vec Sallam n'furgon T'Beharit
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.