Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vendi ku do të donit të jetonit dhe pse ?

Doja te postoja nje foto as postohet as dreqohet😅

Ketu ku jetoj dhe jam rritur, nuk e nderroj me asgje ne bote🥰
 
Kam shkuar njeher te vetme dhe kjo eshte e vertet qe perton te ecesh pafund pa u zhytur 🤪 lere reren pastaj qe kur fryn era ishte lemeri fare
Rera eshte e mire kurative po sdi gje ti 😂😂
Pastaj eshte det per me bo stervitje jo det per pertac 🫣🦧
 
Po mos rri me goj hapur ti, po kto sjan asgje fare ne krahasim me mushkonjat qe jan si aeroplan sapo fillon darka 😂😂😂
Ore futesh rera pa dogan fare sdije si te merrje frym,hundet plot me rere dhe kur hapje gojen te duhesh luga ne xhep 🤣
 
Vendi ku kam lindur dhe jetoj e qetë!
Prishtinë si gjithmonë
 
Shqiperi!
Përpos defekteve që kemi si vend në zhvillim , si një vajzë e vetme fillikat ne emigrim përfundimisht zgjedh vendin tim :)
Është vështirë të jesh larg njerëzve të tu të dashur sado mirë të jetë ekonomikisht!
Bukë e kripë e zemërbardhë :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.