VIP-i Juaj i preferuar!?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Nov 24, 2017
4,450
5,360
113
Belen Rodriguez :hearteyes::hearteyecat::hearteyes::hearteyecat:
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nov 26, 2017
5,076
7,417
113
Vipi im I preferuae :)
Eshte vipe ne fakt
Vjet ka mare cmimin kova dhe fshesa e arte. :)
Punon ne gjermani pastruese
Zonja dhe zoterinj
@Yasseminaa
 
Reactions: Yasseminaa

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
May 25, 2018
1,531
1,129
113
Vetja ime.

Frojd kesaj diagnoze ne fund thosh(mallkim) :(