• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

VIP-i Juaj i preferuar!?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
I madhi De Niro.
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
E dashura,ime qe do kap tani
Do e kap vip
Mbajeni mend
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Dorina mund ta njofesh ti se e ke ne lagjje
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
50 metra afer dyqanit atom-x ne te majte :D
 

Jorina

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
138
Kur Isha e vogel e kisha fiksim ate kengtarin Nick Cartner por si u rita me pelqen me shume Nicholas Hoult 😉A16B9102-55E8-4F99-B0FD-73E134A56F1E.jpeg
 
Last edited:

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
9870bcf5741e6540312819e1aec9296e.jpgdownload.jpeg
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,899
Mosha
35
Location
Prague
Charlize Theron
 
Top