Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

What is on my mind.

Ohh cma futi nje kunj??

po nk jemi zen moj jo??
Na dhe nje te dyte ??

Ishin ne departamentin e ushtris dhe ndodhi nje vjedhje....vjen togeri dhe pasi i kishte rreshtuar ushtaret i thote....un e di kush e ka bere vjedhjen.(asgje sdinte ky ne te vertet)
Eshte ai qe ka mizen mbi kapele...dhe syt ky nga ushtaret,vete hajduti con doren instiktivisht te largoj mizen ??
 
Na dhe nje te dyte ??

Ishin ne departamentin e ushtris dhe ndodhi nje vjedhje....vjen togeri dhe pasi i kishte rreshtuar ushtaret i thote....un e di kush e ka bere vjedhjen.(asgje sdinte ky ne te vertet)
Eshte ai qe ka mizen mbi kapele...dhe syt ky nga ushtaret,vete hajduti con doren instiktivisht te largoj mizen ??
Un jam imune moj?
Bej qef ti nderkohe ??
 
Injoranca është rrënja e të gjitha të këqijave.
 
Thojnë arabët:
“Më jep zemrën tënde dhe më tako kur të duash”

Qëllimi është sinqeriteti i dashurisë, jo takimet e shumta. ...
 
Screenshot_4.png
 
Kur dikush interesohet, pyet dhe tregon kujdes për ty, mos e trajto me shpërfillje. Të paktën bëhu mirënjohës.
 
Të gjithë ne keni dëshirë që të kemi dikë që kujdeset për ne. Prandaj, ashtu siç dëshiron të tjetër të sillen me ty ashtu sillu edhe ti me të tjerët...

FB_IMG_1673791693068.jpg
 
E di, nuk jam perfekt. Por ç’problem ka? As hëna nuk është perfekte: është e mbushur me kratere. Po deti? As ai: është shumë i kripur. Po qielli? Ka shume re…Gjithmonë kështu në pafundësi!
Kështu, gjërat më të bukura nuk janë perfekte…Janë speciale.

Bob Marley
 
Më kanë parë gjithmonë të heshtur, ata që nuk e dëgjuan britmën brenda meje.
 
S’àsht shije e dhimbjes, veç pak dromcë mallit që s’kam fuqi me i dhanë emën, shija që po m’dhuron takimi nêpër andrra me shpirtin që kam pasë dasht.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.