Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fjale te pista /femra pa sharm/meshkuj te paedukate

Po si nuk shahet ne vendet e tjera shahet me shum se ktu ke degjuar anglezet cfar nuk kan shpikur them se ne shqipen ton kemi ne coj per nji update te ca fjaleve po prap mir jan
 
Po si nuk shahet ne vendet e tjera shahet me shum se ktu ke degjuar anglezet cfar nuk kan shpikur them se ne shqipen ton kemi ne coj per nji update te ca fjaleve po prap mir jan

Shahen edhe jashte .. Kush thote qe nuk shahen aman ? por nuk eshte tabu si ne Albania pshm prandaj edhe ne Albania etikohesh keq kur ofendon nje femer madje te bejne edhe krahasime me meshkuj . LoooL

Mua me vjen akoma cudi me shoqerine Shqiptare ne pergjithesi ... kur njerezit avancojne ne disa pika qe nuk duhet dhe ngelin ne vend me ato qe nuk duhet qe te perbejne as prb te madh .
 
Shahen edhe jashte .. Kush thote qe nuk shahen aman ? por nuk eshte tabu si ne Albania pshm prandaj edhe ne Albania etikohesh keq kur ofendon nje femer madje te bejne edhe krahasime me meshkuj . LoooL

Mua me vjen akoma cudi me shoqerine Shqiptare ne pergjithesi ... kur njerezit avancojne ne disa pika qe nuk duhet dhe ngelin ne vend me ato qe nuk duhet qe te perbejne as prb te madh .
Por per femrat jam dakort qe si kan hije ajo femra ben gjera qe si ben dot mashkulli por ato qe ben mashkulli si kan hije femres sidomos kur pash njiher femer qe hecte me cigare ne rrug gjeja me shpifur
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Por per femrat jam dakort qe si kan hije ajo femra ben gjera qe si ben dot mashkulli por ato qe ben mashkulli si kan hije femres sidomos kur pash njiher femer qe hecte me cigare ne rrug gjeja me shpifur

Çfare paragjykimi!

Po ato meshkuj qe heqin vetulla e veshin geta, jane per tu shpifur apo jo?
 
Çfare paragjykimi!

Po ato meshkuj qe heqin vetulla e veshin geta, jane per tu shpifur apo jo?
Ore vlla ata sjan meshkuj jan p**hmeshkuj po sa jan si ata 1 ne nji mij se ne shoqerin shqiptare spin dot uj ata tipa
 
Por per femrat jam dakort qe si kan hije ajo femra ben gjera qe si ben dot mashkulli por ato qe ben mashkulli si kan hije femres sidomos kur pash njiher femer qe hecte me cigare ne rrug gjeja me shpifur

Taman paragjykime ...njerezit sillen qysh te ndihen packa gender differences their behavior it doesn’t define their gender .
 
Taman paragjykime ...njerezit sillen qysh te ndihen packa gender differences their behavior it doesn’t define their gender .
Per mua esht e shpifur kshu e mendoj un
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Ore vlla ata sjan meshkuj jan p**hmeshkuj po sa jan si ata 1 ne nji mij se ne shoqerin shqiptare spin dot uj ata tipa

O shok, nuk ke pse ta shpifin femrat qe pijne alkool apo duhan. Ashtu siç edhe mashkulli i pi dhe ajo ka te drejte ti pije.
Sipas llogjikes tende edhe femrave duhet tu shpifet nje mashkull qe pi cigare.
 
O shok, nuk ke pse ta shpifin femrat qe pijne alkool apo duhan. Ashtu siç edhe mashkulli i pi dhe ajo ka te drejte ti pije.
Sipas llogjikes tende edhe femrave duhet tu shpifet nje mashkull qe pi cigare.
Ore e lexove ate qe shkruajta un apo jo di te lexosh ti ku kam shkruajtur un qe qe ma shpifin femrat qe pin alkon ose duhan e kam fjalen per ato qe jan ne rrug duke hecur nji dor canten nji dor cigaren
 
Ore e lexove ate qe shkruajta un apo jo di te lexosh ti ku kam shkruajtur un qe qe ma shpifin femrat qe pin alkon ose duhan e kam fjalen per ato qe jan ne rrug duke hecur nji dor canten nji dor cigaren

E njejta gje eshte.

Ne rruge ta shpifkan me cigare ne dore.

Edhe ne shpi ne dore do e mbaje cigaren.

Ty nuk ta shpifin por thjesht i paragjykon si te perdala.
 
E njejta gje eshte.

Ne rruge ta shpifkan me cigare ne dore.

Edhe ne shpi ne dore do e mbaje cigaren.

Ty nuk ta shpifin por thjesht i paragjykon si te perdala.
E mir esht ndryshe ne shpi esht ndryshe ne rrug cfar dreq lezeti ka femra me cigare ne dor edhe ka gjera te tjera e zem se i ra telefoni nji dor ka cigaren nji dor canten me ke do ta hapi
 
Ci kini kto debate koti se lat nam!
Le mo te bejne çte duan njerezit si femrat si meshkujt..
Gjithsekush te zgjedhi e te ndjeki rrugen e ti si tja doj qejfi
 
Po mashkullit te beje selfie ne rruge a i ka lezet?
?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.