Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Veshja e djelmosheve te forumit!

Kush vishet me me gusto nga djemte per syrin tuaj ?


  • Gjithsej votues
    33
  • Sondazhi u Mbyll .
@Zana bokse me shqiponjen dy krenare ... tu prit te kthehet ne dragua me 3 koka soon :p
 
voten e trete Po e ruaj per taktike just in case , Nese ngel mes teje e @Dibrani - t, qe ta marri KY I dyti. ?


Ps.. kur mbyllen votimet?

Ytt!
Une desha te fitoj me fushate dhe jo me korrupsion ?
 
voten e trete Po e ruaj per taktike just in case , Nese ngel mes teje e @Dibrani - t, qe ta marri KY I dyti. ?


Ps.. kur mbyllen votimet?
Faleminderit @Zana , jepi fund makthit se deri tani asnje nuk eshte ne avantazh ne gare ??
 
Vallahi ktu o vota sipas simpatis kundrejt personit jo veshjes... ne cdo lloj stili nese se fito @Darkness ose ju femrat skeni ide e shije veshje ose ka dicka qe nuk shko ke votimer

ka te beje edhe interesi ndaj temes ne pergjithesi ... une pshm kur e pashe si teme thashe duhet TE jete si gare mes teje dhe @Dibrani -t .

ke te drejte per @Darkness , por ky shume pak aktivizohet ne teme dhe nuk ka interes ndaj saj.

kshuqe per mua personalisht nuk ja jap voten per k’te arsye , but his sense of dressing up is kool and I like it .
 
Ytt!
Une desha te fitoj me fushate dhe jo me korrupsion ?

ku eshte korrupsioni k’tu ? Ti ato vota me korrupsion I ke marre... se kush do te votonte per ty dhe pse .. hajde e merre vesh . ?
 
ku eshte korrupsioni k’tu ? Ti ato vota me korrupsion I ke marre... se kush do te votonte per ty dhe pse .. hajde e merre vesh . ?

Une jam si mjalte, ti nuk e do mjaltin, ur prob ?
 
T shtojm rrulin se esht gojembel sidomos kur thot MOSHKELL ?
 
Na shto ca meshkuj staff ti ate bej...? ti me rregull nuk duhet te jesh as ne liste. ?

Hajt propozo ndonje emer se ke goxha fansa ti ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.