Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

Mosha ka shume rendesi. Nuk mund te lidhem me nje vajze 20 vjecare kur vete jam 35. Diferencat e medha ne moshe bejne qe dhe shijet apo prespektivat ne jete te jene te ndryshme.
 
Mosha ka shume rendesi. Nuk mund te lidhem me nje vajze 20 vjecare kur vete jam 35. Diferencat e medha ne moshe bejne qe dhe shijet apo prespektivat ne jete te jene te ndryshme.
Pse m ngacmo mu pra ?????yttt edepsez mos m shkruj mo ????????
 
Qenke e dhunshme ?
Lidhesh lidhesh
Ti po sillesh në çdo temë si 20 vjeçar pas Pinkit:p
Dua të dal këtu; i përshtatesh partneres/it..pamvarsisht se thua jo kshu jo ashu..
 
Lidhesh lidhesh
Ti po sillesh në çdo temë si 20 vjeçar pas Pinkit:p
Dua të dal këtu; i përshtatesh partneres/it..pamvarsisht se thua jo kshu jo ashu..
??????Ky vdes per mu mi si @Tip nga ana tj ??????te dy vdesin per mu po te dy jan t lidhem me dike tj ???sa pa fat jam ??

A lidhemi bashk dor? ???
 
Lidhesh lidhesh
Ti po sillesh në çdo temë si 20 vjeçar pas Pinkit:p
Dua të dal këtu; i përshtatesh partneres/it..pamvarsisht se thua jo kshu jo ashu..
Dori e kam thene dhe me para qe ne virtualitet "veshim" kostumin e nje personazhi sepse ne real nuk jam si ky ketu. Fundja dhe 20 vjeç mund te jem, nuk i dihet ?
 
??????Ky vdes per mu mi si @Tip nga ana tj ??????te dy vdesin per mu po te dy jan t lidhem me dike tj ???sa pa fat jam ??

A lidhemi bashk dor? ???
Hahahahahahahahaha me zbulove hahahahaha
???
 
Dori e kam thene dhe me para qe ne virtualitet "veshim" kostumin e nje personazhi sepse ne real nuk jam si ky ketu. Fundja dhe 20 vjeç mund te jem, nuk i dihet ?
U te shplaft mortja te jesh ti 20 vjec un bir e vdis o te mar ty o ska njeri ore ????
 
U te shplaft mortja te jesh ti 20 vjec un bir e vdis o te mar ty o ska njeri ore ????
Nuk jam 20, rri e qete nuk ke pse vdes ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.