Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

Me
Kujtohet nje e thene e hapur ne stil tegjere qe e kam degjuar nga disa persona qe i kane grate te vogla.E kam rritur vete thone,u duket nje vlere sh e madhe
Hahahaah.. e bere shume serioze ti thenien.. se kisha dhe aq!
Me shume doja te fokusohesha tek 'rendesia'e partneres femer..:)
 
Mund te jene te njome po skane eksperienca:p
Kshuqe mos e co jeten dem duke dhene leksjone???
Skaa noj filozofi te madhe ajo pune:p Po he:p:p
TE meson puna vet :p
 
Tma bosh cunin kock e lekure pra ??? ke ron kto kohet e funit ke ron ndashni ti ???

Tani i rashe une, se per cilin cun e paske fjalen ti ???

Eshte gjynah te biesh dore me dore ti :p
 
Supozojme qe paska dhe shumica e paskan marre vendimin , bazuar ne k’te fakt ... ama statistikat tregojne qe pavaresisht k’saj , prb dhe krizat ne cifte vazhdojne ne mase .

Megjithate Shqiptaret ne pergjithesi per mendimin tim, nuk jua lejon paragjykimi Dhe mentaliteti nje rast te tille ... e prandaj edhe i tremben , jo qe I kane provuar dhe japin nje pergjigje konkrete te sakte per k’te arsye .

Mund Te jesh me personin e gabuar per shume arsye , nderkohe qe mund te jesh me te duhurin edhe pse mosha eshte ne faza te ndryshme, ne baze te numrave dhe jo personalitetit/karakterit.
 
Normal qe mosha ka rendesi;);).
Nuk do lidhesha me nje qe eshte dyfishi im,apo me i vogel se une.
Iken kohet kur dashuria ishte e verber.
 
absolutisht jo (kuptohet nese te dy jan te pjekur) 30+
e nese njeri eshte 18 vjec e tjetri 48 eshte normale se do ket mosmarveshje
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.