Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A vdes dashuria?

Dashuria është emër për një mijë ndjenja të cilat transformohen në diçka të mirë apo të keqe, varësisht nga shumë faktorë të ndryshëm. Ajo jeton edhe pasi të ndalet fryma e fundit.
 
Dashuria nuk vdes jo lind sa here lindin e ndjenjat ...por vdesin deshirat dhe ndjenjat per nje person kur kupton qe ndjenjat nuk jane te njejta
 
Ne varet ne momentet e ndjenjes ndodh edhe qe vdes dashuria
 
Po
 
Mua po me shtohet dita dites me shume.

Kane shperthy hormonet kah e pakah.

Ruhuni!
 
Dashuria nuk vdes jo lind sa here lindin e ndjenjat ...por vdesin deshirat dhe ndjenjat per nje person kur kupton qe ndjenjat nuk jane te njejta
 
Po vdesin rob jo me dashuria, pastaj ku ka dashuri sot?! Miremengjes o interes....
 
Mbane mend nga un ket,xhdo gje qe lind dhe vdes.dakord?
 
Poezi nga Federico García Lorca.

Sa të rëndë janë ditët.
Në asnjë zjarr nuk mund të ngrohem,
nuk më qesh më asnjë diell,
gjithçka është bosh,
çdo gjë është e akullt e pa mëshirë
madje edhe të shtrenjtat yje të qarta
më shikojnë pa ngushëllim,
qysh kur kam kuptuar në zemrën time,
që edhe dashuria mund te vdesë./
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Dashuria merr formen e njeriut qe do dhe keshtu qe besoj se nuk vdes kurre!
Thjeshte ndryshon forme, merr pamjen e personit qe e pagezon ne shpirt me dashurine❤️
 
Po
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.