Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cili do te kishte qene emri juaj tjeter?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
22,093
Pëlqime
46,373
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Kur isha e vogel qaja pse nuk kisha syte blu dhe emrin Klaudia.
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,936
Pëlqime
5,982
Pikë
113
Location
Struge
Me qe jam tradicional, do doja te kem ndonje emer te rende fare... Mustafa sounds sexy
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,184
Pikë
113
Musti dhe shoket e tij qe shikon çuni im :D
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,936
Pëlqime
5,982
Pikë
113
Location
Struge
S'do i lejoja te me therrasin shkurt... Gjithsesi, me tingellon me burreror se ca emra meshkujsh "moderrn" me tipare pjeshkerore. :D
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 10, 2018
Mesazhe
1,294
Pëlqime
1,729
Pikë
113
Karamahmut will sound hot :p do kishte disa menyre me thirr pastaj :p
 

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
19,500
Pëlqime
20,719
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Ne kete jete ky qe kam,ne nje jete tjeter do ishte emer femre.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top