• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili do te kishte qene emri juaj tjeter?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,719
Po pra emee dysh. Ana deh bela
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,719
Kane dashte me ma vu emrin skender....... tebehesha si skenderbeu. :p
Po nji nderhyrje e shpejte ne zone e babes tim.
Ma vendosi vinjol.
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Location
Tiranë
Kane dashte me ma vu emrin skender....... tebehesha si skenderbeu. :p
Po nji nderhyrje e shpejte ne zone e babes tim.
Ma vendosi vinjol.
:lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx:
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,719
Emrin ee nji futbollisti italian. Dori :)
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,072
Izabela, e kam shume fiksim ...... megjithese I love my name : )
 
Top