Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili esht ushqimi me i cuditshem qe keni ngren,, dhe ku ?

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 16, 2018
Mesazhe
467
agave worms !!!! krimba agave te thata ,, te shpifur ne dukje por shum te shijeshem!!! Luisiana !
 
Pure pule me rrush te thate molle dhe portokall
Me nje fjale gjell e embel indiane
 
Nuk më tërheqin shijet e çuditshme ndaj smbaj mend të kem ngrënë diçka të tillë
 
Rregulli nr 1 kur hahet ushqimi kinez te mos pysesh cf eshte...
Por ato topat e mishit te gaoferreve.

Ne fakt i bleva ne supermarket te ngrira e sdija ti gatoja
Por me pelqeu per nje moment ideja te beja si njeri me bote :p
 
Wweeeeee se harroj kurr
Ne londer te qyteti @Zana
Kam ngren pure pule me sheqer nfillim mendova mos mberi reaksion alkoli po kur pash 8 veta qe po qeshnin me ftyren time erdha nvete dhe thash sqekam tap msill dhe i birr tmodhe
 
Wweeeeee se harroj kurr
Ne londer te qyteti @Zana
Kam ngren pure pule me sheqer nfillim mendova mos mberi reaksion alkoli po kur pash 8 veta qe po qeshnin me ftyren time erdha nvete dhe thash sqekam tap msill dhe i birr tmodhe

What do u mean ? Pure Pule me sheqer ? ?
 
Gjell tradicionale indiane me pule super djegse dhe me sheqer
 
1 milf para ca kohesh gjith dhjam sbote hic ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.