Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Nuk kam ndonjë mendim specifik, por një gjë e di - janë më të mirët nga më të mirët ?
 
Karagjoza.
 
Vetem vrer ke kjo tema...a thua te gjitha kane te bejne me Australiane dhe Kanadeze. Jo sikur lepihen gjithe diten me "cunat shqiptare",
 
Vetem vrer ke kjo tema...a thua te gjitha kane te bejne me Australiane dhe Kanadeze. Jo sikur lepihen gjithe diten me "cunat shqiptare",
I ka vulën lali?
 
Po lalin ato zdromsat po e mbajne me buke
Ec të gudilis pak
Kili kili
Qesh pak.qesh.

Çdo femër ka mendimin e vet për djemtë.
Kështuqë nuk janë të gjithë njësoj.
 
Te mil te mil jan, vetem duhet te respektoj icik me shum gjinin femerore ?
 
Last edited:
Ec të gudilis pak
Kili kili
Qesh pak.qesh.

Çdo femër ka mendimin e vet për djemtë.
Kështuqë nuk janë të gjithë njësoj.
@Rrelse kam pasur nje debat te tille ne nje ambjent pune. Dhe si gjithmone sa here hapet kjo tema villet vrer. Mbasi i lashe te shfryhen te gjitha pyeta 2 - 3 nga ato bashkebisedueset qe e dija qe kishin burra (te fejuara apo martuara).
Yt shof kshu eshte sic flet ti per meshkujt? Te gjitha me thane "jo shyqyr ai ska qellu kshu".
Dhe nuk e kam kuptuar akoma kur genjejne...kur flasin per burrat ne pergjithsi apo kur flasin per burrat e tyre?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.