Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Emisioni dua te te bej te lumtur dhe telenovela Turke Kosem

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Emisioni dua te te bej te lumtur dhe telenovela turke Kosem
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Ahahahahahhaha tek e para e dyta apo e treta
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
????????qyqa kaq te kane merzt???
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Oj oj oj cuni nga malli thot ????
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Titaaaaaaaannnnnnn
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
cke moj? prape me temperatur ti? lol
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Ec o tu ec se ngela tu te thirr ti hic
????
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Ahahhahahahhahhaahhahahahahahhahaha
???????????????
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Mogli e di e di po deshi me te hudh ke une ky
Mendon se ma hodhi
?????
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Kuptimi i temës ?
Ose emisioni dua të të bëj të lumtur , titullohet tani '' lumturia ka vetëm një emër TITAN '' :p
? ? ?
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
TinKerBell ta hongsha zemren une ty e more vesh?
???????
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Leje , se po e tejkaloj këtë emisionin
Nuk duron zemra kaq emocione të forta :p

Nuk i shikoj fare xD
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Ahahhahahahahhahahaahhaahhahahahahahaha
????????????????
Mos u tremb maj ahahahahahahah je njishe je
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Kuptimi i temës ?
Ose emisioni dua të të bëj të lumtur , titullohet tani '' lumturia ka vetëm një emër TITAN '' :p
? ? ?
Rri o shejtone mos i hidh benzin zjarrit te anabeles. Lol
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Waaaaa waaaaaaa dashnija imeeeeeeeee
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top