Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ju pëlqejne këto ngjyra tek nickname?

marino

apostasi ... parakalo
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 5, 2018
Mesazhe
694
Pëlqime
610
Pikë
93
Shum po me pelqekan sidomos ktyre priceshave qe i kan set me brazilianet hahahah
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Claa

-
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
16,172
Pëlqime
20,498
Pikë
113
Po ktyre vipave pse nuk ua keni ber nje ndryshim??
 

Lolipop

And still I LOVE him, and FOREVER will 💋💎
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 3, 2020
Mesazhe
621
Pëlqime
805
Pikë
93
Mire jo keq😃 po vjen viti i ri zere se kemi ven dritat shumngjyrshe😀
Prz pooo kur hyna pash gjith tu shkelqy 😂😂😂😂 thash cpaska ndodh 😂 se halloween sa kaloj :p
 

ArMaGGeDoN

NeTeDy.com irc.netedy.com dont whois my bitch
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2017
Mesazhe
429
Pëlqime
356
Pikë
63
Mosha
42
Location
Diku Ne Toke Afer Teje
Claa trego tverteten qe je me PASOK ne grewqi po leri denglat :p
 

ArMaGGeDoN

NeTeDy.com irc.netedy.com dont whois my bitch
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2017
Mesazhe
429
Pëlqime
356
Pikë
63
Mosha
42
Location
Diku Ne Toke Afer Teje
Claa javash moj javash oj athinea
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top