Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kritik per Bobin nga Shijaku :P

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Banned
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,357
Pëlqime
14,602
Pikë
113
Kjo ndodhi sepse dhe ti je pak fajtor për kte Situatë se nuk e Ke Mor në forum 😛 Ato që i ka lodh chati duhet me i sjell ktu qe te qetësohen 😛
Kam Anat sa per 50 Barbie

ketu i duam te mira o vlla i dashur :lolx:
do te me vdesesh para kohe? :p
 

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,382
Pëlqime
17,583
Pikë
113
Location
__
Hahahahaha e Shef sa i keq esht @Opium ka hedh logset ktu me largu dyshime që kan disa tek ky dhe barbie duket qartë që barbie ka emocione kur flet me @Opium dhe kur e ka uruar për Ditlindje i ishin dridhur duartë lol 😛
😂😂😂😂
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,631
Pëlqime
8,488
Pikë
113
@CaTaLeYa po ti ku e di se cfare mardheniesh kam une me @Barbie ?
Te ka treguar zemra ime vete apo te pelqejne komentet kaps... ?

ps. Me fal per vonesen e replikes, pasi kam qene pak i ardhur ne forme nga pija, por tani jam esull dhe po... mund te merresh me mua nese do ! 💋
 

cyb3r

Sound Of Silence
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 6, 2018
Mesazhe
486
Pëlqime
1,330
Pikë
93
Po e mbyll temem.
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top