Kritik per Bobin nga Shijaku :P

Status
Not open for further replies.
Mesazhe
15,143
Kjo ndodhi sepse dhe ti je pak fajtor për kte Situatë se nuk e Ke Mor në forum ? Ato që i ka lodh chati duhet me i sjell ktu qe te qetësohen ?
Kam Anat sa per 50 Barbie

ketu i duam te mira o vlla i dashur :lolx:
do te me vdesesh para kohe? :p
 

Migel

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
249
@CaTaLeYa po ti ku e di se cfare mardheniesh kam une me @Barbie ?
Te ka treguar zemra ime vete apo te pelqejne komentet kaps... ?

ps. Me fal per vonesen e replikes, pasi kam qene pak i ardhur ne forme nga pija, por tani jam esull dhe po... mund te merresh me mua nese do ! ?
 

cyb3r

Sound Of Silence
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
483
Po e mbyll temem.
 
Status
Not open for further replies.
Top