Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

Ja te shohim a do ndryshosh mendim kur femija yt djale apo vajze te te thote qe jam homoseksual. Une sjam pro djegjes apo vdekjes se asnjeriu por kjo qe thua ti eshte te fuckesh trute.
po ja ta kthej pgj me nje pyetje un ,, TI DO E VRASESH CUNIN TEND NQS DO JET HOMOSEKSUAL ?
 
Sa nuk e respektoni mendimin e njeri tjetrit po hidheni direkt ne sulm. Damn
Fakti qe nuk pajtohem me mendimet e kunderta sdo te thote qe e sulmojme. Thjesht kemi mendime ekstreme per kete ceshtje.
 
Sa nuk e respektoni mendimin e njeri tjetrit po hidheni direkt ne sulm. Damn
frika ndaj te qenurit i dobet ne pranimet e reja te shoqeris te ben te nxjerr dhembet dhe mundohesh te kafshosh ,,, por per mua thjesht esht sbavitje,, kshuqe mos e vra menjen secili ktu esht lir te thoje cte doje ,, kundrejt meje si individ ....
 
Une skam pse tundohem sepse i kam perdit rreth e rrotull dhe perderisa nuk me cenojn te drejtat e mia si njeri straight qe jam ,, pse duhet un ti djeg dhe percelloj ato,,, po as ju nuk keni pse beheni kaq shum paragjykues ,,,sepse kjo esht "anomali" per shumicen cka do te thot nuk behet me deshir por sepse ashtu ndihen,,,,
thjesht duhet nje rrespekt mbi te gjitha jan human si un ti dhe te tjeret,,,
Sepse zoteri, ato jan kercenim per femijet! Mos i pacim kismet te tilla raste e nuk ta uroj nje gje te till por nese do te te ndodhte do flisje ndryshe!
 
Fakti qe nuk pajtohem me mendimet e kunderta sdo te thote qe e sulmojme. Thjesht kemi mendime ekstreme per kete ceshtje.
e perse duhet te jesh ekstrem ?? ndaj dhe shoqeria jon nuk esht e civilizuar ,,, ndaj dhe ne ke frik ti hedhesh doren nje qaf nje femre se ta bejn dashnore,,,, e sa e sa gjera te tjera qe mos dal jasht teme,,,,, HOMOFOBET JAN NJEREZ QE KAN FRIK SE MOS PREKEN NGA KY "VIRUS" (SIC E QUANI JU) NDAJ DHE JAN AGRESIV,,,
 
po ja ta kthej pgj me nje pyetje un ,, TI DO E VRASESH CUNIN TEND NQS DO JET HOMOSEKSUAL ?
Nuk kam permend ne asnje fjale timen qe do i vras. Po ta shpjegoj dhe nje here qe jam pro jetes dhe familjes. Ne ne jete mesojme qe familja krijohet nga femra dhe mashkulli dhe jo e kunderta.
 
Fakti qe nuk pajtohem me mendimet e kunderta sdo te thote qe e sulmojme. Thjesht kemi mendime ekstreme per kete ceshtje.


Kjo sdo te thote te hidheni ne kacafyt. Mendoj qe duskutimet ktu qofshin te cdo lloj subjekti menyra se si shpreheni ne shkrim ka shume te beje ne kuptimin me njeri tjetrin.
 
Sepse zoteri, ato jan kercenim per femijet! Mos i pacim kismet te tilla raste e nuk ta uroj nje gje te till por nese do te te ndodhte do flisje ndryshe!
po si qenkan kercenim ato per femijet,,, kur sot ESHT MBUSHUR VENDI ME PEDOFILA ,,,, po boolll o shqiptareee hapni syt dhe ruani femijet nga PEDOFILET DHE JO HOMOSEKSUALET,,, sa per dijeni jan njerez me shum ndjenja dhe nqs kan dicka qe mund te ndihmojn jan te paret qe e bejn ,,,,
 
Nuk kam permend ne asnje fjale timen qe do i vras. Po ta shpjegoj dhe nje here qe jam pro jetes dhe familjes. Ne ne jete mesojme qe familja krijohet nga femra dhe mashkulli dhe jo e kunderta.
o zotri ,, un e rrespektoj mendimin tend ,, thjesht spo me jep argumenta te mjaftueshem perse duhet ti urrej ,,,, ?
 
Ska te beje me Nene Tereza, gjithsekush mendon ne menyren qe i duket me e drejte dhe ashtu shprehet. Por sdo te thote qe eshte e drejte per te tjeret. :)
pse ma mohon ateher mua te shprehem ne menyren time? ;-(
 
nom.jpg


TPERSHENDES!
 
Ai qe thote se hedhja ne kra
e perse duhet te jesh ekstrem ?? ndaj dhe shoqeria jon nuk esht e civilizuar ,,, ndaj dhe ne ke frik ti hedhesh doren nje qaf nje femre se ta bejn dashnore,,,, e sa e sa gjera te tjera qe mos dal jasht teme,,,,, HOMOFOBET JAN NJEREZ QE KAN FRIK SE MOS PREKEN NGA KY "VIRUS" (SIC E QUANI JU) NDAJ DHE JAN AGRESIV,,,
Ky lloj civilizimi nuk me pelqen. Po kjo sdo te thote qe nuk jam i civilizuar. Te pyes ty: e mendon te drejte qe nje kryetar bashkie te jape shtepi 2 gey dhe nje familje e rregullt me 1 apo 2 femije mos ta kete nje strehe? 2 burra nen nje cati dhe nje familje e pastrehe te duket normale ty?
 
o zotri ,, un e rrespektoj mendimin tend ,, thjesht spo me jep argumenta te mjaftueshem perse duhet ti urrej ,,,, ?
Nuk skam pse ta jap perderisa ti nuk ben te kunderten pse une duhet ti respektoj.
 
Ai qe thote se hedhja ne kra
Ky lloj civilizimi nuk me pelqen. Po kjo sdo te thote qe nuk jam i civilizuar. Te pyes ty: e mendon te drejte qe nje kryetar bashkie te jape shtepi 2 gey dhe nje familje e rregullt me 1 apo 2 femije mos ta kete nje strehe? 2 burra nen nje cati dhe nje familje e pastrehe te duket normale ty?
Un fatkeqesisht skam qen kryetar dhe as sjam marr me politik dhe nuk te jap dot nje pergjigje per kte ,,,

por nese i referohem llogjikes time,,,, perse duhet te lihen dy burra jasht dhe te futet nje burr e grua brenda ? anuk kan mish dhe gjak ato ? a nuk marrin ajer si ne,,,
 
Un fatkeqesisht skam qen kryetar dhe as sjam marr me politik dhe nuk te jap dot nje pergjigje per kte ,,,

por nese i referohem llogjikes time,,,, perse duhet te lihen dy burra jasht dhe te futet nje burr e grua brenda ? anuk kan mish dhe gjak ato ? a nuk marrin ajer si ne,,,
Marrin se jane njerez. Po ja te adoptojne dhe nje vajze. Ti thone vajzes se tyre cili eshte babai dhe cili mamaja. Lerini keto civilizime por civilizohuni aty ku duhet.
 
Nuk skam pse ta jap perderisa ti nuk ben te kunderten pse une duhet ti respektoj.
un po te jap argumenta sa te duash ,,,, HOMOSEKSUALET NUK JAN PEDOFIL,,, SE JU NGATERRONI TERMAT,,, Gay-t jan njerez qe kan te drejtat e veta dhe do sdo ti do i rrespektosh ndoshta dhe do ju sherbesh ndonjeher ne jeten tende,, sic un tjetri apo tjetri,,,,, MOS BEJ PARAGJYKIME NE KTE JET,, je thjesht kalimtar ,, shijoje dhe leri tjeret te kenaqin shfrenimet e tyre seksuale perderisa nuk te cenojn familjen dhe dinjitetin tend si mashkulll
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.