Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më mir "single" apo në një "lidhje" në ditët e sotme ?

Illoj o ne dit te sotme sta len femna se ka frik se i bgjit smunjen lshuqe si me te pa te i ***
 
Sado rehat të jesh( singëll) vjen një moment që kërkon ku të humbasësh qoftë e në një përqafim?
Si qënie njerëzore, sna gjindet ana, kur si kemi i duam e kur i kemi i flakim.
Pa dyshim që në një marrdhënie është më mirë por varet se si ndërtohet. Ky është çelsi.
Ke folur fiks si Sonila Meço :p
 
Ditet e sotme apo ditet e djeshme jane po njesoj,
nuk kalohen vetem ?
 
Ditet e sotme apo ditet e djeshme jane po njesoj,
nuk kalohen vetem ?
Sipas nje studimi kur femrat mbanin korse (ne 1650-1850) ato ishin te prirura ne me shume se 1 lidhje ne te njejten kohe! Po sot pse nuk mbajne korse ? ?
 
Sipas nje studimi kur femrat mbanin korse (ne 1650-1850) ato ishin te prirura ne me shume se 1 lidhje ne te njejten kohe! Po sot pse nuk mbajne korse ? ?
Po se kush i ka rrejt qe mulla eshte ne mode ?
 
Sdi gje une per vete se kam provuar ???
 
Ne karantine duhet te jesh ne lidhje. Pas karantines vetem fare ?
 
Vjen momenti dhe e kupton se e single nuk shtyhet,shef njerezit rreth veten te lidhur e thua me veten po kjo zarba cka me shume se une :p:p.
Me mir ne nje lidhje se single.
Ja tu jap une disa arsye.
Kur je e trishtuar ke partnerin aty per te te mbeshtetur.
Kur zgjohesh nga gjumi e nis diten me mesazhe te bukra dashurie.
Kur kthehesh nga puna,shikon se ai ka gatuar per ty(e nese e ka bere helm,rendsi ka ideja).
Shikoni serialin e preferuar se bashku.
Perqafimet e ngrohta,puthjet e zjarrta e te pafundme te zgjasin jeten.
Dashurohuni o njerez,shkrijeni akullin brenda vetes.
Eh dashuria.
 
Vjen momenti dhe e kupton se e single nuk shtyhet,shef njerezit rreth veten te lidhur e thua me veten po kjo zarba cka me shume se une :p:p.
Me mir ne nje lidhje se single.
Ja tu jap une disa arsye.
Kur je e trishtuar ke partnerin aty per te te mbeshtetur.
Kur zgjohesh nga gjumi e nis diten me mesazhe te bukra dashurie.
Kur kthehesh nga puna,shikon se ai ka gatuar per ty(e nese e ka bere helm,rendsi ka ideja).
Shikoni serialin e preferuar se bashku.
Perqafimet e ngrohta,puthjet e zjarrta e te pafundme te zgjasin jeten.
Dashurohuni o njerez,shkrijeni akullin brenda vetes.
Eh dashuria.
Ndakort jam me ty un, po nuk po e gjejm dot se, ?
 
Si duket, shumica nuk qenkan te kenaqur nga martesat qe kan ??? ,,,....
Persa i perket temes, nqs ke partneren e duhur besoj se esht gjeja me e bukur...
Uroj qe te gjeni personin e duhurne fillim pastaj te dashuroheni,,,,
Kalofshi bukur.
 
?
Nqs do isha nxenes i Kant do me kish depulese per mendjen time te zhdervjellet ?

Jam pro gjithmone per lidhjet
 
Sado rehat të jesh( singëll) vjen një moment që kërkon ku të humbasësh qoftë e në një përqafim?
Si qënie njerëzore, sna gjindet ana, kur si kemi i duam e kur i kemi i flakim.
Pa dyshim që në një marrdhënie është më mirë por varet se si ndërtohet. Ky është çelsi.
Dhe un si @Dorina mendoj ,me pak fjal te mbeshtes mendimin ?:)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.