Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më mir "single" apo në një "lidhje" në ditët e sotme ?

po ka te drejt.. provova te isha i mir i qet me tgjitha nuk funksionoi.. kto dun drru mer
Duan dashuri mer jan goca te mira pervec @Alda79 perversja ngeli me llap jasht si neperk
 
Nuk e shkruaje dot BEQAR, se tashi o te dyja anglisht ose shqip.... (per estetik e kam fjalen)

Sa per Tem , Beqar apo i Lidhur,
Un personalisht jam shum i zgjuar per te qen i lumtur ne nje lidhje.
Se sot femran duan "shok" sic dua dhe un shoqe, mirpo un shoqe sben te kem, se ato shoqet e mia na dashkerkan te bejn sex me mua dhe jan femra imorale, ndersa partneret e mia jan SPECIALE ato kurr nuk e kalojn kufirin me Shoket e tyre tip HERKULI.
Kshuqe sa tme bien floket nga kto lloj idiotsirash dhe stresse qe sja vlen ti kesh, me mir vetem "dating without commitment" , shoqerohesh me Dike por pa qen i detyruar ti kthesh sms brenda 10 sec ose ti besh tel cdo dit.

Zoti i bekoft Shqiptaret!
 
@Marsi do kisha qef me ngju prgj tate meqe jeton ne grekia ?

une skam ca flas se kam 3 kalamoj mezor bo nji i bje qe i kam bo me çef ?
 
Me dashnore
Mundsisht mama tmartume
 
Mvaret sishkon lidhja kur shkon ashtu siq ti deshiro me mir ne lidhje kurse kur fillon te zbehet me mir mos te kisha qen e lidhur sepse imban me vete dhe vuajtjet lendimet shpirterore.
 
Do provojm bashk si thua?
Apo ke bezdi tna besh kafe nmjes
 
Une them pak nga te dyja, prsh: Ne nje lidhje te hapur do ishte shume mire :p
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.