• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Mendimi juaj rreth....RRACAVE!!!

PepsiNyc

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
228
Location
usa
Pershendetje , si cdo her un mundohem te hap disa tema qe me vertet prekin shoqerin dhe familjet ku ne jetojm.

Cfar mendoni per rracat , a jeni rracist? a jeni kunder apo pro martesave me rraca tjera??

Mund ta toleroni vajzen/djalin tuaj te krijoj familje me nje Zezak, Latino , Asian , Lindje mesme, Indian ?

Ne shqiptaret a duhet ta mbajm rracen HOMOGJENE, apo ka ardh koha dhe per ne te behemi rrac HETEROGJENE.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Sjame rraciste
Edhe nese do ndothte qe "femija ime te dashurojej me nje njer me ngjyre " sdo kundershtoja tek e fundit dhe ata njerez jane vec ngjyra ndryshon.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Homogjene mor.
Ne jemi rracistë sa edhe ne veriorëve na masakrojnë e jo më ndaj ngjyrës.
 

Tip

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
341
Kom i perqindje te modhe te shoqnis qe i perkasin rracave te tjera. Kom pas lidhje me shum femra qe skan qen Shqiptare, dhe kom shku shum mir. Me se pari do te preferoja qe kalamoni te gjete i person me te cilin/cilen do ta kalote jeten i/e lumtur. Sigurisht qe do kisha shum me shum deshir qe partneri/ja te ishte Shqiptar/e (per arsye te ndrydhme), por kjo o thjesht nje preferenc, dhe jo domisdoshmeri. Ne te njejten ko do preferoja shuuuuum me shum qe kalamoni im te merte per gru i bythzez sesa pershembull tvite tme thote "plako, un i bi sumes me Bardhokun.".
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Tip e ke koppppp fare bre
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Reactions: Tip

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,938
Mosha
35
Location
Prague
Problem e kam, nuk eshte turp dhe injorance ta them.
 

Totoo

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
67
Mosha
24
Njerez jemi te gjith n fund te fundit ..Un jam rracist ne fakt por per nje "rrace" te caktuar 😂.Pastaj ngjyra sesht problem mjafton te rrespektohen kushtet e higjenes personale 😄. . .
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Ahaahahahahaahahhahaahhahaahhaahahhahahah
Cokolata po ri
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
E di pikerisht i te njejtit mendim jemi.:)
 

Sn1ckers

t'sheqeros
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,331
Location
...
mos e vrit menjen lale ske nevoj me zbrit se ty stpuno ajirbegu

lale ka do me e fillu tlymen ti ka lart posht a ka posht lart
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Mu me puno vajjjj lale sa per ngjyren lale ngyrosena komplet lal 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Top