• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese........!

Leksi

Mashkulli ideal per nje femer?
ANETAR ✓
Mesazhe
3,316
Nese nuk pijn ilacet na fluturojme si zogj te lire dhe behemi superman ??
 

Passion

Banned
Mesazhe
15,030
Nese do -kerkoje
Nese s'arrin-perpiqu
Nese ta ndalin-sqaroji
Nese nuk ndalet-perballu
Nese mbyllen portat-gjej shteg tjeter
Nese s'eshte e barabarte ne dy anet perpjekja jote

Bej rrotullimin 180 grade,ndiz cigaren e ik.

Koha eshte me shume e vyeshme se c'mendojme! :)
 

Dea

Kontributor/e
Mesazhe
7,298
Nëse jep këshilla të tjerëve në teori , fillo e zbatoi vetë i/e para në praktikë...
 

Çomi

Kontributor/e
Mesazhe
15,297
Nese nje dite ti do te trrokasesh ne porten time, do te te thone: ai ka ik per lesh.????
 

ylli_

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
246
Mosha
25
nese do kishe nje mal me flori , a do e deshiroje edhe nje tjeter ??
 

Passion

Banned
Mesazhe
15,030
Nese une s'postoj
i ze nje gjume arushe te gjithe ?

E pyeten Nastradinin se ku eshte epiqendra e botes
Te kembet e mia u pergjigj ai ?

Me falni per modestine e tepruar. :D
 

Dejv

Rriki tiki shija jetes.
ANETAR ✓
Mesazhe
3,747
Vendndodhja
Ireland
Nese bie shi dhe bo ftoht dhe ti del hollshem atehere do ftohesh ntajare
 

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
10,953
Nëse do ti jepnim një shanc të dytë njerëzve,nuk do të përfundonim me zemër të thyer :):).
 

Hera

A 💞 & L 💞
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
9,876
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Nese hesht dhe nuk flas sdo thote qe sdi asgje
 
Top