• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nese........!

Hera

A 💞 & L 💞
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
9,881
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Nese une ste mendoj cdo qe rrin ne mendjen time
 

Hera

A 💞 & L 💞
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
9,881
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Nese do flisja sdo te pelqenin fjalet
 
Top