Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nicku juaj

Nicku im lok ma lind nkatun rrit nqytet dal ne europ per qef tvet ??
Kush asht malok qe te mos keqkuptohen njerzit se kam
Per bezdi nqs 1 nga miqt e mij me therret kshu e andaj e kam vu loku ndersa shkrinja t Tropoja vendlindja
Kshuqe mbar mir leht pa prb ?
 
Nje nickname nga nje film qe e shifja shum shpesh dhe sme merzitej
Dhe ashu me ngeli dhe nga puna
 
Po ta dija mire do ishte po ja qe se di ca domethenje ka ja te pyes nje here plakun ??
 
Shkurtesa e emrit te vertet
 
Most wanted ! ?
Dmth nicku im nga menyra sesi kuptohet jo qe me kerkojn mu si user ?
 
His Infernal Majesty
 
Pershendetje te gjitheve ? gjumasherve dmth.
Atehere tema ka te bej me ndryshimin e nickut,perse e bejm? Si mendoni ju? Pash disa antare qe e kan ndryshuar si @Nanushi @Bjondina &E @Sent ?se di me shkon apo jo njeher? @ReiNa @Stabilizatori @Mo. etj. Ka te bej me ndryshimin e gjakut? ?(shaka) apo ky ndryshim shenon dhe nje ndryshim ne jeten tone/tuaj @A2. Do doja dhe mendimin tend te lutem.
 
Pershendetje te gjitheve ? gjumasherve dmth.
Atehere tema ka te bej me ndryshimin e nickut,perse e bejm? Si mendoni ju? Pash disa antare qe e kan ndryshuar si @Nanushi @Bjondina &E @Sent ?se di me shkon apo jo njeher? @ReiNa @Stabilizatori @Mo. etj. Ka te bej me ndryshimin e gjakut? ?(shaka) apo ky ndryshim shenon dhe nje ndryshim ne jeten tone/tuaj @A2. Do doja dhe mendimin tend te lutem.
Kur e ndryshova un mi nickun ? ???
 
Pershendetje te gjitheve ? gjumasherve dmth.
Atehere tema ka te bej me ndryshimin e nickut,perse e bejm? Si mendoni ju? Pash disa antare qe e kan ndryshuar si @Nanushi @Bjondina &E @Sent ?se di me shkon apo jo njeher? @ReiNa @Stabilizatori @Mo. etj. Ka te bej me ndryshimin e gjakut? ?(shaka) apo ky ndryshim shenon dhe nje ndryshim ne jeten tone/tuaj @A2. Do doja dhe mendimin tend te lutem.

Liber8 e kam cekur ne nje teme se nga e kam marre. "Nanush" eshte nje pseodonim qe ma kane vene nje pjese e shoqerise, e qe i therras e me therrasin nanush per tash e sa vite (pothuajse 13 vite ndoshta?).
Nuk ka t'beje me ndryshime ne jeten time aspak, thjeshte thash te nderroje. Eshte hera e pare qe nderroje nofken ne forum, prej qe i frekuentoj forumet nga viti 2003.
 
Liber8 e kam cekur ne nje teme se nga e kam marre. "Nanush" eshte nje pseodonim qe ma kane vene nje pjese e shoqerise, e qe i therras e me therrasin nanush per tash e sa vite (pothuajse 13 vite ndoshta?).
Nuk ka t'beje me ndryshime ne jeten time aspak, thjeshte thash te nderroje. Eshte hera e pare qe nderroje nofken ne forum, prej qe i frekuentoj forumet nga viti 2003.
Me pershkruaj pak ndjesin kur nga Liber8 u bere @Nanushi cfare mendove??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.