Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

nje mundesi te dyte.

peng.kujtime dicka te bere keq
apo dicka qe nuk do e kishit bere nese ju vjen nje mundesi e dyte.si do beni.

personalish nese do mundja te ketheja ne jete dike me shume rendesi per mua.ose te pakten ne castin e fundit te mund ti mbaja doren.
Varet per cfare u iku mundesia pare, qe te meritohet e dyta.
 
Mundesia e dyte eshte si te mprehesh thikën vete ....
 
EHaaaaaa
 
kam nje problem shendetsore
deri shum koh me pare nuk kisha asnje mundesi te dyt tani ka lind nje fije shpresa nje mundesi e dyt sa do realizohet se di por lavdi zotit qe ekziston mundesia e dyt qe na jepett?????
 
kam nje problem shendetsore
deri shum koh me pare nuk kisha asnje mundesi te dyt tani ka lind nje fije shpresa nje mundesi e dyt sa do realizohet se di por lavdi zotit qe ekziston mundesia e dyt qe na jepett?????
Zoti e ndihmoft te gjith ata qe kan nevej per te.edhe pse ska njeri qe ska nevoj per zotin?
Mundesi te dyt e kisha per nje lidhje ,jo per jeten?
 
kam nje problem shendetsore
deri shum koh me pare nuk kisha asnje mundesi te dyt tani ka lind nje fije shpresa nje mundesi e dyt sa do realizohet se di por lavdi zotit qe ekziston mundesia e dyt qe na jepett?????
GJithcka do shkoje mire!!
 
Zoti e ndihmoft te gjith ata qe kan nevej per te.edhe pse ska njeri qe ska nevoj per zotin?
Mundesi te dyt e kisha per nje lidhje ,jo per jeten?
e kam per cdo lloj mundesia ne jet?????????
 
kam nje problem shendetsore
deri shum koh me pare nuk kisha asnje mundesi te dyt tani ka lind nje fije shpresa nje mundesi e dyt sa do realizohet se di por lavdi zotit qe ekziston mundesia e dyt qe na jepett?????
O Dashuri ?????????????????????????????
Sa me fat jan ata Qe te kan ne shpi dhe sa me fat e ndjej veten dhe un qe te kam pjes te jetes edhe pse momentlisht virtuale . Qoft me kaq shpirt dhe per situata si kto mundesite e dyta jan te padiskutueshme fare .
Te du shume ?????
 
O Dashuri ?????????????????????????????
Sa me fat jan ata Qe te kan ne shpi dhe sa me fat e ndjej veten dhe un qe te kam pjes te jetes edhe pse momentlisht virtuale . Qoft me kaq shpirt dhe per situata si kto mundesite e dyta jan te padiskutueshme fare .
Te du shume ?????
flm shpirt cdo njeri ndihet me fat te ket njerez te till si ty e shum personat te tjere ketu qe mbi cdo gje pertej shakas e cdo gjeje jan njerez e qe un I vleresoj shummm .e lutem zotit qe keta njerez te till te ket shummm .e unn jam me far qe te kam njoh e pse ne fillime por cdo rastesi zoti na I jep per dicka???????????????? falemindetit qe jenii?????
 
peng.kujtime dicka te bere keq
apo dicka qe nuk do e kishit bere nese ju vjen nje mundesi e dyte.si do beni.

personalish nese do mundja te ketheja ne jete dike me shume rendesi per mua.ose te pakten ne castin e fundit te mund ti mbaja doren.
Duke u mbështetur në vet thelbin e temës, të japësh mundësinë e dytë, për njerëz që padrejtësisht të kanë bërë keq, është hyjnore. Por aty mbaron.
Sa për pjesën e dytë, kjo mundësi pak njerëzve u ofrohet dhe unë jam njëra nga to (ka raste kur e mendoj se dikush tjetër do e meritonte më shumë). Por, këtë mundësi nuk e kërkoj nga Perëndia. Çdo gjë ka arsyen e vete se pse ndodh. Jemi shumë të vegjël të ndryshojmë rrjedhën e së ardhmes, duke ndryshuar të kaluarën.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.