Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nostalgji per.........

Nostalgji per dy njerez qe kam njohur dikur.
Me mungojne netet kur dilja me ata te dy(shoqja & shoku),sidomos kur imitonim te tjeret.
Per castet kur uleshim ne park dhe luanim me letra.
Per ditet kur uleshim ne toke,dhe njerezit mendonim e ishim lypsa.
Kur shkonim u binim dyerve e ecnim vrap qe mos te nna shikonin te tjeret.
Sidomos kur shkonim me xhinse te gjata ne pishine,hidheshim ne uje e njerezish rreth nesh na shikonin me cudi etj etj....
 
Ndjej nostalgji kur vjedhja kumbulla tek shpia @Ajo_goca por ha isha pa fat kur me kapi @Alea Per veshi e me tha her mer mistrec ku i vjedh kumbullat ti , hajde ktu ti them @Anabela se ajo te vjen hakut ty ?? dhe kshu kjo me la 5 ore me kembe ne ajer ?
 
me ka mar malli per nje shok...qanim hallet bashk me te?
 
Per ditet verore
ne rruget e kalldremta
ku gumezhinin zera pafund ,e gjuhe te ndryshme. :)
Bastet e vena me shoke qe nuk me refuzonin propozimin per pije te vashave qe pelqenim. :D

:)
 
Kur prisnim festat e fundvitit plot dashuri e harmoni.
Kam pershtypjen se kte vit asnje shqiptari nuk do i buzeqeshi shpirti ne kto festa.
 
Per kohen e fakultetit sa bukuri sa nostalgji
 
I kam lënë në vegjëli por shoh që i përdorin akoma db8k6h8-d034e6b7-bcf4-463b-8c31-726b580f6131.png
 
Ooooo ç'me kujtove kam pa ngrene uuuuu sa vite i Kaha harruar kokoshat ...akoma ka?
Ka
Si ke pa ktu sa i përdorin???
 
  • Nuk e pëlqej
Reactions: ABC

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.