• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

NOSTALGJI PER.........

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Princesha Forumit
Mesazhe
2,690
Po e nis une atehere:

Ndjej nostalgji per femijerine time shoqerine qe kam pas ateher ne kopesht,shkolle,etj.
Nostalgji per ate qetesine dhe boten feminore qe smundej askush ta prishte.
Ehhhhhhh Nostalgji per shume e shume gjera:
Sikur ta ktheja kohes pass.......

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,093
ndjej nostalgji per kohet kur luja lojen "peta" me gur lol..jemi rrit ne nje kohe tbukur ku ska pas xbox, cel, ipod, ipad ejt ejt..ku prinderit duhet tna fusnin nshpi me zor se nuk donim te hynim! .Kurse tani .prinderit duhet ti luten femijve te dalin jasht se ngelen para pc...tv. Eh me det.

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
19,122
Dhe unë si ty
Por më ka marrë malli të rris një mace dhe jo të rris talking Tom:p
ndjej nostalgji per kohet kur luja lojen "peta" me gur lol..jemi rrit ne nje kohe tbukur ku ska pas xbox, cel, ipod, ipad ejt ejt..ku prinderit duhet tna fusnin nshpi me zor se nuk donim te hynim! .Kurse tani .prinderit duhet ti luten femijve te dalin jasht se ngelen para pc...tv. Eh me det.

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Princesha Forumit
Mesazhe
2,690
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Po burri dhe gruja ke lujt ti?