• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

NOSTALGJI PER.........

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Po e nis une atehere:

Ndjej nostalgji per femijerine time shoqerine qe kam pas ateher ne kopesht,shkolle,etj.
Nostalgji per ate qetesine dhe boten feminore qe smundej askush ta prishte.
Ehhhhhhh Nostalgji per shume e shume gjera:
Sikur ta ktheja kohes pass.......
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,511
Location
USA
ndjej nostalgji per kohet kur luja lojen "peta" me gur lol..jemi rrit ne nje kohe tbukur ku ska pas xbox, cel, ipod, ipad ejt ejt..ku prinderit duhet tna fusnin nshpi me zor se nuk donim te hynim! .Kurse tani .prinderit duhet ti luten femijve te dalin jasht se ngelen para pc...tv. Eh me det.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Dhe unë si ty
Por më ka marrë malli të rris një mace dhe jo të rris talking Tom:p
ndjej nostalgji per kohet kur luja lojen "peta" me gur lol..jemi rrit ne nje kohe tbukur ku ska pas xbox, cel, ipod, ipad ejt ejt..ku prinderit duhet tna fusnin nshpi me zor se nuk donim te hynim! .Kurse tani .prinderit duhet ti luten femijve te dalin jasht se ngelen para pc...tv. Eh me det.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Po burri dhe gruja ke lujt ti?
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,883
Mosha
27
Nostali per ato karrocat me guzhineta,qe kom lujt aq shume. Se une jam nis per cun e kom dal goc.
😂😂😂😂😂😂
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,938
Mosha
35
Location
Prague
Nostalgji per vitet e Universitetit. Kohe te bukura qe nuk harrohen lehte.
 

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
Ndjej nostalgji per femijerin si edhe per jeten studentore.
Kur dilnim xhiro rrugeve te qytetit,hidhnim kunja njerezve.
Kur qeshnim qe te na degjonin te gjithe.
Mbremjet e zhurmshme.
Eh me merr malli vertet.
 
Top