Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pershkruani ndonje antar..

@Pinki na paske bo me fam me kto qe the mi goc ??ec t qafi burri tyy?
Je picirrukja ime goc mistrece sle rob pa i grric?Tkam xhan te adhuroj per nivelin e inteligjences duke marre parasysh moshen qe ke...di te mbaje shakate cik nevrike po hajt mo i falet??puc
 
@AK__47 i hallakat n maximum aty ku s'ban mo por...simpatik:p
P.s mos te te rritet menja se ti shkul vetllat:D
 
@molecule tja rrush lesht bencit tim se nuk e nderroj une ate
2500 kamio automnatike 6 pistonsh motor gjys turbo

per 3 ore e gjys e kam bere fier - prishtine une me te
 
Ishte koha kur beje si çun i mire! ??????
@Frank njeri i drejt i paster ca ka te thot e mir e keqe
mund ti kesh besim
zemer mire dhe se naj her e kam budalliku kot.. po ai te gjith mo asnjeri nk esht perfekt po ne disa raste mos kisha oas keshillat e tua se di ca do ish bere sot.. e kam si shpirt edhe e kam shum shum xhan
 
Skom perse ti theksoj cilesit gjithsecilit
Por jane shume te mire te gjithe me zgjuarsine she bukurine shpirterore. Dhe vajzat jane super te gjitha.
Perderisa me kane pritur super mire qe kur kame hyre ketu sdo vecoja askend. Flm
 
@Frank djale flori.i respektushem.shpirt mire .di te respektoj shoqerine..dhe ne fund fare eshte kacarubi jem ma i mire ???
 
sonte do pershkruaj @Dorina ... nje vajze e nrekullushme..vajze qe eshte me fat familja qe e ka..me fat shoqeria ..nje vajze me shpirt te paster e te bukur...nje vajze me karakter te fort qe di ti vendos pikat mbi ii..nje vajze qe cdo mashkull do e kishte enderr ta kishte shoqe jete... .me fat qe te kam motren teme te vogel..te duuuui shumeee e bukra dheut ti
 
sonte do pershkruaj @Dorina ... nje vajze e nrekullushme..vajze qe eshte me fat familja qe e ka..me fat shoqeria ..nje vajze me shpirt te paster e te bukur...nje vajze me karakter te fort qe di ti vendos pikat mbi ii..nje vajze qe cdo mashkull do e kishte enderr ta kishte shoqe jete... .me fat qe te kam motren teme te vogel..te duuuui shumeee e bukra dheut ti
Më bëre me turp oj naqja ime :)
Jam e lumtur që ma mbushën shpirtin plot????????????????
Jam e lumtur që të njoh ty.
Ti je dashuri.
Love u?❤❤
 
@Dorina me dukesh nje vajze e thjeshte e kendshme dhe e mirkuptueshme.
@Ai_Tipi pas atyre shakave mendoj se qendron nje djale i sinqerte dhe shum i shoqerueshem.
@AK__47 me dukesh mashkull shum i brishte edhe pse njerezit mund te te mendojne te eger ose mendjemadh.
@LUCKY-STRIKE me sa kam pare je nje vajz shum esinqert dhe e eger ne tnjejten kohe.Mendoj se ke zemren me te paster dhe me te dhimbshme.
@Stronzino mund te mendojne se je pervers,donzhuan ose mendjemadh por nuk je i tille.Me dukesh shum njeri i mire dhe shum miqesor,ndonjeher pamja te genjen.
@Soul me dukesh si nje engjell ne pamje te pare dhe ashtu je.Mirpo engjelli ka edhe brire;).Briret mund ti nxjerresh per njerezit qe te ngacmojne para.
@RTL ndonese nuk je aktiv per mua je shum i mrekullueshem.
@ANGELIQUE pavarsisht fotove provokuese je femer me karakter te forte dhe shum e thjeshte ne tnjejten kohe.Ndoshta gabohem por mua kte pershtypje mke lene.
@Vinjol mesa kam pare je shum romantik,je i sinqert dhe je shum harmonik me te tjeret.
@MaYaDa je serioze edhe gazmore aty ku duhet.Nuk po flas per inteligjenc pasi ska nevoj te te vej ne dukje ate qe e ke.
@Weda me duket si nje femij i vogel.Nuk e them me te keq pasi femijet jan te sinqerte dhe te padjallezuar :):).
P.S Per te tjeret do ti vleresoj me vone.
Nuk po ju boj qefin ta dini :p.
 
Last edited:
@Natta faleminderit per pershkrimin nje sek u ndala po mendoja me vete:
Mos ndoshta kjo eshte motra ime qe me njeh kaq mire? I ke rene pikes. Flm ????
 
@Natta romantik jam, dhe I sinqerte ne koke I ke rene
Ca me ba sjemi perjete nene kete, forum por aq sa jemiI te jemi mire
Me te gjithe.
 
sot e ka rrallen @GELI .. djale i mrekullushem qe ka vite qe e njoh..cun me vlera . di te respektoj nje femer.besnik nuk shet e blen shoqerine per asnje lloj arsyet..dhe ne fund fare e du fort
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.