Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pershkruani ndonje antar..

Fiore. Mesa kam lexu nga ty me dukesh vajze me bote dhe shpirt te madh. Me pelqen se di ti vendosesh pikat mbi i ne shume biseda. Dhe besoj se je sic ke emrin Fiore
 
@Buum
Hmmm.. shyqyr qe te kemi ne forum sepse je karakter interesant..
Vjen dhe i bie buum buum ca temave dhe iken :pView attachment 5157
 
@Buum karakter interesant, me kujton ate shprehjen : Cuk ti do me vdesesh mua! Ahahahahahah
 
Sunshine.
Me ben te buzeqesh sa here eshte on.❤❤
 
@Dorina nje shefe e qet dhe me shume temperament te fort. E drejte ne vendime dhe teper strikte. Besnike e forumit dhe me fat qe e kan.

@Elaa llastic e forumit dhe me nje bote te mbyllur virtuale.

@Frank djal shum i mire ja vlen ta kesh shok virtual pasi thot perhere cfare mendon
 
@AMG
Just amazing guy:)
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
@Tip Nuk e di pse ?! Jam i habitur nga perkushtimi yt per te qene dhe ti pjese e UG...Mke fut ne dileme midis labirinteve te Hitlerit me tela me gjemba dhe gjermonet e ftohte nkoko...Ke shum stil tipik japonez pranej je kanarine ma brudah hahaha !! View attachment 7332
 
Wakakakakaka... jo pjes, DREJTOR!

Amo kom ca kushte:

1) du @Senseo sekretare qe tme boj fresk me pend palloi
2) du kanarin te zyra dhe @SiSi ti mbaj iso kanarines kur ajo te knoj
3) du fotografin e Sali Berishes te printume te filxhoni kafes
4) Du logon e PARTIS DEMOKRATIKE te qepme me pe mendafshi te xhepi xhaketes

:p
 
@Tip Shum kushte pikante kerko ti gjithsesi e nisim si fillim me doreheqjen time nga posti per ta len vendin ty
me kto kanarinat meru vesh vet pasi drejtor je :p
URIME !
 
@Dorina me emocionove aggagahagahahahahaba4-5here post....ruthi jom i mezhit keqkeqkeq...ika te vras noi laraske...
 
@Dorina me emocionove aggagahagahahahahaba4-5here post....ruthi jom i mezhit keqkeqkeq...ika te vras noi laraske...
E pe ndeshjen dje
45 sekonda pa prek topin morrat. :p

Tema. Ruth.
 
Nëse një person ka mendime të shëmtuara, pas pak kohësh ja lexon në fytyrë. Dhe kur mendimet e shëmtuara i ka çdo ditë, çdo javë, çdo vit, fytyra e tij bëhet gjithmonë dhe më e shëmtuar, e nuk arrin më ta durosh e ta shohësh.
Një person me mendime të mira nuk mund të jetë kurrë i shëmtuar. Mund të ketë hundën e madhe e të kthyer, gojën e shtrembër dhe dhëmbët e dalë, por, nëse ka mendime të mira, ato, do ti ndriçojnë fytyrën si rrezet e diellit, e do duket gjithmonë i bukur.
 
@Horizont pike se pari e kam durrsakun tim ??jemi te omel ne durrsaket na ngjit muhabeti , cun shum i mire dhe nje mik per mua, nk kam shm kohe qe e njoh por duket qe ne muhabet ca tipi esht dhe sa mban.shakat e tij nk kan fund dhe e vlersoj me pak fjal lal je cun njish dhe mund te them jam me fat qe te km njoft edhe pse ne fillim mu duket interestorant :p
@MaYaDa e km burre se shaj dot :p por pertej shakave goc shm e mire gjat gjith kohes esht energjike shpesh here e kam zili per ket fakt :p
@Dorina @Ledia @Anabela @ANGELIQUE ca mund te them per rrelsen e bukur goc super .ledia mka hy n mes po me ndan me burrin :p anabela daculia dhe angelique missi me i bukur i chatit dhe forumit. ?????
@Monsieur voci lezhes e njoh prej kohesh ne fakt cun i mire i qeshur dhe cdo gje e mer me sportivitet nk e kam pare ndonjehere me nerva :p dhe jm kurioze :p
kaq sa njoh pershkrova :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.