Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Projekt - Ide

As nje Organizat Humanitare nuk e njef askend Personalosht por ndihmat behen te fshehura or mik !
Nuk njohim njeri tjetrin ktu, spo pretendoj te dalim ne lajme or mik!
 
As nje Organizat Humanitare nuk e njef askend Personalosht por ndihmat behen te fshehura or mik !
Ku fshehur nuk do ket ndonje numer llogarie apo do veni nje kuti ne mes te milanos amsterdamit e do vijm ne me maska te lejm leket ?
 
@HIM Se pari me vje mire qe ke hap kte tem:

Une kam bo dhe nje fondacion Netedy ne GoFundme, Por duke pasur parasysh Komunitetin tone dhe jam shtangur sepse nuk doja qe k'jo qeshtje te behet per Fjal te ndryshme X apo Y

Si do qe te jet Programi qe vendosim ta bejm ne kte drejtim mu me Keni KRAH Te djatht ne te gjitha gjonat

Ose krijoni ju ose e vendosim ate qe kam krijuar une si do ce te jet UNE JAM KETU per q'do Kontribut si ta doni.
Ka nje gofundme me emrin netedy?
 
Keto nisma jane te mira deri ne momentin qe lindin dyshimet.
Nese fillojne dyshimet dhe akuzat, behet çeshtje e neveritur. Te tille nisem e kam ndermarre para 1 viti, ne termetin e 26 nentorit dhe ajo qe mora ishin batuta dhe komente dhe asgje konkrete.
Personalisht bej bamiresi sa here mundem.
 
@HIM Se pari me vje mire qe ke hap kte tem:

Une kam bo dhe nje fondacion Netedy ne GoFundme, Por duke pasur parasysh Komunitetin tone dhe jam shtangur sepse nuk doja qe k'jo qeshtje te behet per Fjal te ndryshme X apo Y

Si do qe te jet Programi qe vendosim ta bejm ne kte drejtim mu me Keni KRAH Te djatht ne te gjitha gjonat

Ose krijoni ju ose e vendosim ate qe kam krijuar une si do ce te jet UNE JAM KETU per q'do Kontribut si ta doni.
Është ky apo?
 
Ndjese se ju hapa pune mduket ?‍♂️
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.