• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Quhet tradhetia me imagjinate?

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Njeri :p
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Ti si thua, quhet tradhetia me imagjinate? :D

Imagjino tashi, te jesh duke pa TV, te del Luana rastesisht dhe ti duhet ti flasesh vetes ti thuash "Yyy sa e shpift, s'o gje, s'ka byc s'ka gjoks, kurre s'do ja kisha hedhur syte"... Jo per gje, por te shpetosh veten nga mekati :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Ti si thua, quhet tradhetia me imagjinate? :D

Imagjino tashi, te jesh duke pa TV, te del Luana rastesisht dhe ti duhet ti flasesh vetes ti thuash "Yyy sa e shpift, s'o gje, s'ka byc s'ka gjoks, kurre s'do ja kisha hedhur syte"... Jo per gje, por te shpetosh veten nga mekati :p
Aaaaaa Luanaaaaa!
Kush eshte kjo?! :D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Njera me te cilen kam tradhetuar me imagjinate dhe vullnetarisht do e beja dhe me vepra :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Kuc mor anej, gjithe ato gra verdalle, me ben mua kshu muhabetesh!!!
:p
Pse si i bie? Une qe shoh gjithe diten Elvana Gjaten he ça :D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
O njerez, as Zoti nuk te gjykon per ato qe ke ne mendje, jo mo nje njeri i zakonshem sic jemi ne apo partneret qe kemi.
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
O njerez, as Zoti nuk te gjykon per ato qe ke ne mendje, jo mo nje njeri i zakonshem sic jemi ne apo partneret qe kemi.
Je i sigurt qe je ti?! :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Si te mos bie derman, na mbyti shiu merr ca gjen para :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Sa shpifsa jeni bere! Pffff asnje llaf nuk ju mar vesh!
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
Ç'na çmendi ky interneti me i befsha temen!
 

Milanisti

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,263
Po filloi me te shku mendja tek tjerat/tjetri,do te thote qe se do ate qe ke ne krah 😉😜
 
Top