• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Reload prishtine

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,459
Likes
2,880
#23
@Th3-King te te jap ca sugjerime katunareske :p

1- je keq me doren e majte, duhet te mbeshtjellesh krahun e majte te armes, pjesa e brendeshme e gishtit te madh (dora majte) shtrihet pergjate armes, poshte djepit levizes, jo te shtrish gishtin tregues perpara. Gishti i madh i dores se djathte (qe realizon shkrepjen) pozicionohet mbi doren e majte.
2- Duart pozicionohen ne aks te trupit, ne forme trekendeshi

3.3.jpg 3.3.jpg

Ku shkojne civil ata instruktoret...?!
 
Last edited:

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,169
#24
Te lumshin krahet!

Nje keshille,shof qe ke nxjerr video tek kanali yt me emer e mbiemer e po brenda kanalit ke video me momente familjare.Hiqi sepse mund kete plot kalamoj neper forum e chate qe neser mund ti perdorin kunder,te abuzojne e te mundohen te ofendoje duke e perdor ate video.Ne chat sidomos ka lloj lloj speciesh. ;)
@iMp4Ct flm vlla e kisha harru qe si kisha mbyll videot ne youtobe
Ishi im ishte ajo v.l e fshiva fare se di se si kishte shpetuar pa u fshi
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,981
Likes
3,466
Location
USA
#25
Eshte nje Beretta 92FS , @Alesia te siguroj qe me kete ja nxjerr shpirtin nga ass... @titan -it lol
@titan nuk te mbroj dot nga kjo specie...

@Th3-King ju Fieraket vdisni per poligone mer... :p

p.s :. Tashi qe e shof avatarin e @Alesia ... po qe i ngja icik per nga eleganca dhe letaliteti ksaj "92FS"
Me beso po tme jepshin pistolet e kisha vra por jam ne watch list sme lejojn te kem gun permit ?