Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa vjec do te ishit nese nuk do e dinit sesa vjec jeni?

69
 
@MrCool mund te di arsyen pse 'zgerdhihesh' me komentet e mija personale?🤔

Jo, nuk mundesh.

Komentet personale jane ato ne status ose privat. Ketu jemi forum dhe kushtetuta e forumit na jep te drejte te shprehemi ashtu si na e do kokrra e qejfit, per aq kohe sa nuk shajme dhe ofendojme tjetrin.

Flm!
 
Jo, nuk mundesh.

Komentet personale jane ato ne status ose privat. Ketu jemi forum dhe kushtetuta e forumit na jep te drejte te shprehemi ashtu si na e do kokrra e qejfit, per aq kohe sa nuk shajme dhe ofendojme tjetrin.

Flm!
Falemnderit, gezohem qe komenti im arriti t'ju fal ndjesin e te qeshures! Dmth jam njeri qe jap pozitivitet nga e kunderta e toksitetit tuaj!
Respekt!
 
Falemnderit, gezohem qe komenti im arriti t'ju fal ndjesin e te qeshures! Dmth jam njeri qe jap pozitivitet nga e kunderta e toksitetit tuaj!
Respekt!

Qofsh me nder!
 
E di une, ky dyshi doli si pasoje e ilaçit me vaj ulliri🙄
-He si je sot?

-Mire Dok mire.
Te te pyes diçka, mundem dok?

-Po me thuaj?

-A perdorni ne meny karpacio levreku krudo?

Vazhdimin e di vete.😂😂😂😂😂
 
-He si je sot?

-Mire Dok mire.
Te te pyes diçka, mundem dok?

-Po me thuaj?

-A perdorni ne meny karpacio levreku krudo?

Vazhdimin e di vete.😂😂😂😂😂

Hahahahahahahahaha

boll se jam me mysafir
 
Dhe une do zgerdhihesha por sdesha te me marresh per keq, se mu duk sikur te ka dhen donjeri si kompliment dhe e ke plas ktu ne forum 😝
Po ku merrja vesh nga komplimentat ne 10 vjec moj xhan! Ateher nerrja bicikleten dhe hajt! 😂
Nese e ke per kohen e sotme me thuaj nje x njeri qe di te bej komplimenta, veq te sharave! 😂
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.